בעיות חניכיים

הסיבות לבעיות חניכיים והדרכים למנוע אותן:
ניתן לזהות בעיות חניכיים בקלות יחסית, התופעות אשר מעידות על הבעיה יכולות להיות נפיחות בחניכיים, דימום בעת אכילת מזון קשה, בעיית ריח מהפה (שכמובן, לא בהכרח מעידה על בעיות חניכיים) ותחושת רכות בחניכיים. כל מי שחש בתסמינים הללו, ההמלצה עבורו היא לגשת אל רופא שיניים, אשר מתמחה בין היתר בטיפול בבעיות חניכיים, בכדי לאבחן את הבעיה ולקבל טיפול אשר יסייע גם בשמירה על בריאות השן. 

בכדי למנוע את הופעתן של בעיות חניכיים מלכתחילה, הפעולה הטובה ביותר אותה ניתן לבצע היא להקפיד ולשמור על היגיינת השיניים – וזה כולל צחצוח שיניים בצורה נכונה, שימוש בחוט דנטלי בעת הצורך והקפדה על שטיפת הפה. כמובן, שגם ביקור תקופתי אצל שיננית יכול בהחלט לסייע במניעת מחלות חניכיים. 

כמובן, שגם ביקור תקופתי אצל רופא השיניים יסייע במניעת הבעיה, מכיוון שאותו רופא יספק טיפים ועצות לצורך שמירה על בריאות החניכיים ובמידה והוא יזהה בעיה כלשהי הוא יטפל בה כבר בשלב מוקדם ועל ידי כך ימנע מהמצב להחמיר. 

קצת על ביטוח שיניים:
בעיות חניכיים בדומה לבעיות אחרות בשיניים עלולות להוות למצבים בהם יהיה צורך לעבור ניתוחים וטיפולים מורכבים ויקרים.
בכדי להימנע מההוצאה הכבדה הזאת, קיימת אפשרות לבצע ביטוח שיניים רמת החייל או בכל מקום אחר בארץ בו אתם מתגוררים. 
ביטוח שיניים רמת החייל, יאפשר לכם לקבל החזר על חלק מההוצאות של טיפולי השיניים לדוגמא: החזרים מביטוח להשתלות שיניים והחזרים על טיפולים אחרים.

מכיוון שהחזרים אלו יכולים להגיע לסכומי כסף גבוהים, ההמלצה היא לבדוק לעומק את הנושא של ביטוחי שיניים ובמידת הצורך לשקול ולעשות את הביטוח המתאים אשר יגן עליכם במקרים בהם תדרשו להוצאות לא צפויות על טיפולי שיניים – מדובר במקרים מאוד נפוצים וכחלק מכך, אנשים אשר יש להם ביטוח שיניים יכולים להרוויח מאוד מעצם קיומו. 

בעיות חניכיים מהוות את נחלתם של אחוז גבוה מהאוכלוסייה במדינה ובעולם – בעיות שכאלו, אשר אינן מטופלות בזמן עלולות להפוך ולהיות מורכבות ולהצריך קבלת טיפול ממומחה בתחום ובחלק מהמקרים, גם מעבר של תהליכים כירורגיים מורכבים ולא נעימים.

הדרך הטובה ביותר להגן על עצמכם מפני מצבים כאלו, היא כאמור, להקפיד ולבצע את כל הפעולות אשר ייעודן שמירה על בריאות השן, כמו גם שמירה על החניכיים.

יחד עם זאת, במידה ותבחרו במרפאה של ד"ר בלומר, העובדת עם ביטוח שיניים רמת החייל תוכלו להבטיח, שגם במקרה בו תזדקקו לטיפול מורכב או ניתוח שכזה, בדומה למקרה של השתלת שיניים, תוכלו לקבל החזרים מהביטוח להשתלות שיניים או על הטיפולים הרפואיים האחרים ולהימנע על ידי כך מהוצאות כספיות כבדות.
 
בעיות חניכיים
מעבר לעובדה כי בעיות חניכיים עלולות להסב אי נוחות, הזנחת הטיפול בהן עלול להוביל לבעיות חמורות יותר כמו נסיגת חניכיים ואובדן שיניים.

מהסיבה הזאת, קיימת חשיבות גבוהה להגיע לבדיקות תקופתיות אצל רופא השיניים, אשר במהלך הבדיקות השגרתיות שלו יבצע גם בדיקת חניכיים, מה שיאפשר לאתר בעיות רלוונטיות בזמן ולהעניק להן את הטיפול המתאים לפני שהן מחמירות.

טיפול שגרתי נוסף, עליו יש להקפיד במטרה למנוע היווצרות של בעיות חניכיים, הוא טיפול ניקוי אבנית. טיפול ניקוי אבנית מתבצע על ידי שיננית מוסמכת, כאשר במהלכו מוסרת האבנית אשר הצטברה עם הזמן על גבי השיניים, טיפול זה הינו חשוב וחיוני לשמירה על בריאות השיניים ומהסיבה הזאת, הן להקל בו ראש ומומלץ לעבור אותו אחת לתקופה של בין חצי שנה לשנה. 
נשמח לעמוד לשירותכם:
 

שעות פעילות:

ימים א' - ה'  8:30 - 20:00
בתיאום מראש.

ימים ג'-ה' במרפאה בתל אביב
תיאום תורים בטלפון:
072-33-80-553  |  03-6488235


 
book2, book, reading

כתובתנו:

ראול ולנברג 20, מתחם CU בניין A, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
המרפאה ברח'' ראול ולנברג בתל אביב פתוחה בימי שישי, ומספקת מענה לשעות חירום.
כמו כן, חיילים רבים מנצלים את חופשת סוף השבוע בכדי ליהנות מטיפולי שיניים איכותיים במרפאתנו בימי שישי.

סניף נוסף : סוקולוב נחום 88, חולון

 
home, home, house, building
נשמח לעמוד לשירותכם: