הלבנת שיניים בחולון

אנשים רבים אינם שבעי רצון ממה שנגלה לעיניהם כשהם חושפים את שיניהם מול המראה. גוון השיניים שלהם, שאולי פעם היה לבן ויפה, השתנה עם הזמן וכיום הוא נוטה יותר לכיוון הצהבהב או הצהוב.

שיניים צהובות פוגעות במידה רבה במראה האסטטי של הפנים בכלל ובחיוך בפרט. רבים מרגישים שהגוון הלא מחמיא של השיניים שלהם אף פוגע בדימוי העצמי שהם ובחלק מהמקרים, הם חשים לא נעימות לחייך או לצחוק בפה פתוח.

החדשות הטובות עבור אותם אנשים ובכלל, שכיום, ניתן לטפל בנושא הזה בצורה מהירה ופשוטה. ישנן שפע של שיטות אשר ייעודן הלבנת שיניים, כאשר ניתן לבצע הלבנת שיניים במרפאה ואפילו ליהנות משיטות אשר מאפשרות לבצע הלבנת שיניים בבית.

כך שאם אתם תרים אחר הלבנת שיניים בחולון או בכל מקום אחר, דעו שבאפשרותכם לבחור בין מגוון שיטות טיפול אפקטיביות – כאשר במרפאת השיניים של ד"ר בלומר, תוכלו ליהנות מהשיטות המתקדמות ביותר. 
הלבנת שיניים בחולון – בחירת השיטה המתאימה:
כל מי שמתחיל בחיפוש פרטים אחר הלבנת שיניים בחולון, או בכל מקום אחר, עתיד לגלות שהאפשרויות העומדות לרשותו הן רבות ומגוונות, כאשר הוא יכול לבחור את האפשרות אשר עונה בצורה הטובה ביותר, הן על דרישותיו והן על תקציבו – בחלק מהמקרים, ייעוץ עם רופא השיניים, יאפשר לו להבין גם מה השיטה אשר הכי  מתאימה למצב השיניים שלו.

חלק משיטות הלבנת השיניים מבוססות על טכנולוגיות מתקדמות וניתן לבצע אותם רק במרפאת השיניים – כמו הלבנת שיניים בלייזר. חלק מהשיטות כרוכות בביקור במרפאה, אך מיועדות ליישום בבית. וישנן גם שיטות הלבנת שיניים בבית.

חשוב לציין, שאם המטרה שלכם אם לבחור בשיטה האפקטיבית ביותר מבין החלופות, חשוב בשלב הראשון לאסוף את כל המידע הרלוונטי לגבי כל אחת מהשיטות – ואף לנסות לקבל המלצות מאנשים אשר ביצעו הלבנת שיניים באותה השיטה.

רק אחרי שיש ברשותכם את כל המידע החשוב על השיטות השונות להלבנת שיניים – כולל החידושים בתחום, תוכלו לבחור בצורה מושכלת ונבונה את השיטה בה תעשו שימוש בכדי להשיג את המטרה.

קצת על שיטות הלבנת שיניים:
אם החלטתם לבצע הלבנת שיניים בחולון ובכלל, חשוב שתדעו שבהליך הלבנת שיניים במרפאה, נעשה ברוב המקרים שימוש בחומר אשר כולל מי חמצן – כמובן, שכל עוד מדובר בחומרים רפואיים, שיש להם פיקוח, אתם לא צריכים לדאוג מאי אילו תופעות לוואי או סיבוכים אשר נובעים מהשימוש בחומרים אלו. 

אם אתם מעוניינים לעבור את תהליך ההלבנה בבית, ישנה שיטה באמצעותה רופא השיניים יכין לכם חומר מבהיר מיוחד המתאים באופן ספציפי עבורכם כמו גם סדים. עליכם להרכיב את הסדים בבית במשך מספר ימים, לשעתיים בכל יום – הוראות מדויקות יותר יינתנו על ידי הרופא כמובן ותוך מספר ימים של טיפול תוכלו להבחין בשינוי.

שיטה נפוצה נוספת שחשוב שכל מי שמעוניין בנושא של הלבנת שיניים בחולון יכיר, היא הבהרת שיניים באמצעות לייזר. בשיטה זאת, נעשה שימוש בחומר הבהרה אשר כולל מי חמצן, אשר מונח על ידי הרופא על השיניים לפרקי זמן קצרים, כאשר על החומר מוקרנת קרן לייזר אשר מסייעת לחומר לבצע את פעולת ההבהרה. מדובר בטיפול קצר אשר אורך קצת יותר משעה וכבר לאחריו יהיה ניתן להבחין בתוצאות, בדמותן של שיניים לבנות. 

לא משנה איזו שיטת הלבנת שיניים מועדפת עליכם יותר, חשוב מאוד שתקפידו להיוועץ בטרם קבלת ההחלטה עם ד"ר בלומר שהינו רופא שיניים מקצועי ומנוסה בתחום – חשוב לציין, שלא כל אד מתאים לטיפול הלבנת שיניים, אז בשלב הראשון, חשוב לוודא שאתם אכן מתאימים לטיפול. 

נשמח לעמוד לשירותכם:
 

שעות פעילות:

ימים א' - ה'  8:30 - 20:00
בתיאום מראש.

ימים ג'-ה' במרפאה בתל אביב
תיאום תורים בטלפון:
072-33-80-553  |  03-6488235


 
book2, book, reading

כתובתנו:

ראול ולנברג 20, מתחם CU בניין A, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
המרפאה ברח'' ראול ולנברג בתל אביב פתוחה בימי שישי, ומספקת מענה לשעות חירום.
כמו כן, חיילים רבים מנצלים את חופשת סוף השבוע בכדי ליהנות מטיפולי שיניים איכותיים במרפאתנו בימי שישי.

סניף נוסף : סוקולוב נחום 88, חולון

 
home, home, house, building
נשמח לעמוד לשירותכם: