צרו קשר:

הלבנת שיניים בלייזר

אם אתם מעוניינים בהלבנת שיניים שנעשית בטכנולוגיית הלייזר המתקדמת הגעתם אל המקום המושלם - המרפא של ד"ר בלומר. במרפאה שלנו, אתם תוכלו למצוא את צוות המומחים שמתמחים בטיפולי השיניים המתקדמים ביותר - כולל גם טיפולי הלבנה לשמירה על האסתטיקה בפה שלכם.
כיום, יש טכניקות שונות שמאפשרות הלבנה של השיניים. לעתים מדובר על טכניקות ביתיות ולעתים הולכים לרופא כדי לקבל את הטיפול. כיום, לא מעט אנשים בורחים בטיפול של הלבנת שיניים בלייזר. אולם איך הטיפול הזה עובד, עד כמה הוא אפקטיבי, ולמי הוא יכול להתאים?

מה צריך לדעת על הלבנת שיניים בלייזר:
  • על מה זה מבוסס? - התהליך של הלבנת שיניים בלייזר נעשה באמצעות כמה חומרים נוספים, מעבר לקרן הלייזר אשר מוקרנת על השיניים שלכם. מורחים לרוב ג'ל מיוחד על השיניים שלכם - שהוא זה שגורם להלבנה עצמה, בעוד שקרן הלייזר רק נועדה להגביר בעצם את האפקטיביות של אותו ג'ל ולהפוך את ההלבנה למהירה יותר, איכותית יותר וחזקה יותר. לעתים קרובות, משתמש רופא השיניים גם במי חמצן. מי החמצן לבדם יכולים אף לשמש להלבנה, אך פה הם מהווים פשוט כוח עזר לעידוד תהליך ההלבנה של השיניים כמה שיותר מהר.
  • האם זה מסוכן? - חד משמעית לא, כל עוד כמובן מקפידים ללכת למרפאה של רופאי שיניים מומחים שפועלים ברישיון, ויש להם התמחות בטיפולים של הלבנת שיניים בלייזר. הטיפול עצמו איננו כואב כלל, ולאחר זמן קצר אפשר לחזור לתפקוד רגיל לחלוטין בפה שלכם. חלק מהמטופלים מדווחים שיום או יומיים לאחר הטיפול הפה שלהם עדיין יותר רגיש, אך לא מדובר על כאבים של ממש, ולרוב זה עובר מעצמו. הטיפול עצמו גם נעשה כמובן עם כל אמצעי ההגנה הנדרשים - כולל כיסויים לחניכיים שלכם, וכן משקפי מגן עבור הפנים שלכם. הרופאים הם אלו שמתפעלים בעצמם את מכשירי הלייזר, כדי שאתם תיהנו מתוצאות מצוינות
  • תוך כמה זמן רואים תוצאות? - זה היתרון האדיר בטיפולים של הלבנת שיניים בלייזר. בעוד שבטיפולים אחרים צריך להמתין מזן רב עד שהשיניים מולבנות, או שיש צורך בסדרת טיפולים, הרי שבטיפול בלייזר אתם רואים את התוצאות באופן מידי, ואין צורך לחזור לטיפול נוסף! בחלק מהמקרים, על מנת לשמור על הלובן לאורך זמן, אתם גם תקבלו מרופא השיניים שלכם ערכה מיוחדת להלבנה ביתית. המטרה של הערכה הזו היא בעיקר לאפשר לכם להמשיך ולשמור על רמת הלובן המושלמת שאליה הגעתם עם טיפול הלייזר, ולכן כדאי להשקיע בטיפול היומי בבית.
 
 

שעות פעילות:

ימים א' - ה'  8:30 - 20:00
בתיאום מראש.

ימים ג'-ה' במרפאה בתל אביב
תיאום תורים בטלפון:
072-33-80-553  |  03-6488235


 
book2, book, reading

כתובתנו:

ראול ולנברג 20, מתחם CU בניין A, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
המרפאה ברח'' ראול ולנברג בתל אביב פתוחה בימי שישי, ומספקת מענה לשעות חירום.
כמו כן, חיילים רבים מנצלים את חופשת סוף השבוע בכדי ליהנות מטיפולי שיניים איכותיים במרפאתנו בימי שישי.

סניף נוסף : סוקולוב נחום 88, חולון

 
home, home, house, building
נשמח לעמוד לשירותכם: