צרו קשר:

הלבנת שיניים

הלבנת שיניים - הינה פרוצדורה קוסמטית אסטטית שאינה פוגעת במרקם ובריאות השן וכוללת אפלקציה של חומר כימי המשופעל באמצעות מקור אור מיוחד.

במרפאתנו שילבנו טכניקות וטכנולוגיות אור מיוחדות להעצמת אפקט ההלבנה. הטיפול אורך כשעה ותוצאותיו מיידיות. הטיפול אינו כואב ואינו פוגע בחומר השן.
אז מה צריך צריך לדעת על הלבנת שיניים:
  • למי נועדה הלבנת שיניים: באופן כללי כל אחד יכול לבצע הלבנת שיניים, אולם בטרם ביצוע הטיפול יתקיים מפגש ייעוץ עם הרופא המטפל, אשר יבחן את שיניכם ויחליט האם ישנו צורך בביצוע הלבנת שיניים, ואם כן אז עד איזו רמה ובאיזו שיטה יש להשתמש. חשוב להבין כי הלבנת שיניים אמנם מסייעת לנו מבחינה אסתטית, אולם עלולה לגרום לרגישויות בשיניים, ולכן במידה ואין צורך בביצוע הלבנה כדאי להימנע מטיפול זה עד החמרת המצב.
  • כיצד מתבצע הטיפול: ישנם כמה סוגים של טיפולי הלבנת שיניים, כאשר רובם פועלים על אותו עיקרון. הטיפול כולל ביצוע שימוש בחומרים המכילים מי חמצן בריכוזים שונים, אשר מונחים בתוך סד המוצמד לשיניים לאורך כשעה עד מספר שעות. חומרים אלו גורמים להבהרת הצבע בשכבת הדנטין בשיניים, דבר אשר מוביל להבהרת צבע השיניים הכללי. חשוב להדגיש כי טיפול הלבנת שיניים אינו מעניק צבע לבן לחלוטין, אלא מבהיר את צבע השיניים הקיים, כך שהתוצאה הסופית תלויה במצב ההתחלתי וכן בצבעה הטבעי של השן.
  • האם ניתן לבצע הלבנת שיניים ביתית: ישנם טיפולים להלבנת שיניים בבית, אשר פועלים על אותו עיקרון של הטיפולים המתבצעים על ידי רופא, אולם לרוב יכללו שימוש בחומרים פחות חזקים כך שגם התוצאה תהיה פחות משמעותית, או שהטיפול יצטרך לארוך פרק זמן ממושך יותר. כמו כן, כאשר אנו מבצעים טיפול הלבנת שיניים בצורה ביתית, אין השגחה של בעל מקצוע על מהלך הטיפול ואנו לא יכולים לוודא כי הוא מתבצע כראוי או מה יהיו תוצאותיו. במידה ואנו מעוניינים בהשגת תוצאות משמעותיות, אשר ישפרו את מראה השיניים, כדאי לגשת לרופא לשם ביצוע טיפול מקצועי. טיפולים ביתיים יכולים לסייע לנו בשמירה על תוצאות ההלבנה לאורך זמן.
  • לכמה זמן מחזיקות תוצאות הטיפול: תוצאות טיפול הלבנת שיניים יכולות להחזיק מעמד בין כמה חודשים לכמה שנים, תלוי בסוג השן ובאורח חיינו. מנהגים כגון עישון, שתיית קפה, שתיית שתיה מתוקה וכדומה עלולים לפגוע בתוצאות, בעוד ששתיית מים, צחצוח נכון ושמירה על היגיינת פה משמרים את התוצאות לאורך זמן. כמו כן, ניתן לבצע טיפולים משמרים ביתיים במידה ואנו רוצים לשמור על התוצאה לאורך זמן.
אצל ד"ר סיגלית איתן בלומר תוכלו לעבור טיפולי הלבנת שיניים מקצועיים ויעילים:
במידה והנכם מעוניינים בשיפור מראה שיניכם, כדאי שתפנו למומחים. ד"ר סיגלית איתן בלומר הינה מומחית ברפואת שיניים, ובעלת פרקטיקה אשר מציעה מגוון רחב של טיפולים, ביניהם טיפולי הלבנת שיניים אשר יכולים לסייע לכם בהשגת המראה הרצוי. 
 
 

שעות פעילות:

ימים א' - ה'  8:30 - 20:00
בתיאום מראש.

ימים ג'-ה' במרפאה בתל אביב
תיאום תורים בטלפון:
072-33-80-553  |  03-6488235


 
book2, book, reading

כתובתנו:

ראול ולנברג 20, מתחם CU בניין A, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
המרפאה ברח'' ראול ולנברג בתל אביב פתוחה בימי שישי, ומספקת מענה לשעות חירום.
כמו כן, חיילים רבים מנצלים את חופשת סוף השבוע בכדי ליהנות מטיפולי שיניים איכותיים במרפאתנו בימי שישי.

סניף נוסף : סוקולוב נחום 88, חולון

 
home, home, house, building
נשמח לעמוד לשירותכם: