טיפולי שורש

כל כך הרבה מדברים על הלייזר ועל הפלאים אותם הוא עשה ועודנו עושה בעולם הרפואה האסטטית. 

אך לא רבים יודעים, הלייזר תורם תרומה גדולה גם בתחום רפואת השיניים וכיום, רופאים רבים נעזרים בו לשורת טיפולים יעילים, הכרוכים במינימום כאבים ובתהליכים קצרים יותר מאשר בטיפולים העושים שימוש בטכניקות טיפול אחרות.

בין הטיפולים להם הלייזר משמש בתחום טיפולי השיניים: חיטוי בלייזר, טיפולי שורש, הלבנת שיניים, טיפול בדלקת חניכיים ועוד.. חשוב לציין שלא כל רופא שיניים עושה שימוש בטכניקה זאת, לכן, אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות אותם הלייזר טומן בחובו – הן בהליך של טיפולי שורש או חידוש טיפולי שורש והן בהליך של הלבנת שיניים, חשוב שתקפידו לבחור ברופא שיניים אשר מתמחה בין היתר גם בביצוע הטיפולים הללו. 
על הליך טיפולי שורש:
טיפולי שורש הם טיפולי המבוצעים במקרים בהם העששת חודרת את השכבות החיצוניות של השיניים ומגיעה עד לרקמה הפנימית – בכדי למנוע את הצורך בטיפול שורש, קיימת חשיבות גבוהה להגיע לביקור תקופתי אצל רופא השיניים, בכדי שבמידה ויש חור בשן, הוא ידאג לטפל בו בזמן ועל ידי כך ימנע מהמטופל את החמרת המצב ואת הצורך בטיפול שורש.

אחת הסיבות בגינן טיפולי שורש נחשבים לטיפולים מורכבים בהשוואה לטיפולים אחרים, טמונה בעובדה, שעל הרופא להגיע גם אל תעלות זעירות בגודלן אשר מצויות בשן ולנקות אותן מהחיידקים שהצטברו על גביהן.

בכדי להגיע אל אותן התעלות ולחטא אותם באמצעות חומר חיטוי ייעודי, פותחה עם הזמן גם הטכניקה של חיטוי בלייזר.
הליך חיטוי בלייזר מאפשר בעצם לשאוב מכל תעלות השן הפגועות – הן מהתעלה הגדולה והן מהתעלות הקטנות, את החיידקים ולחטא את האזורים האלו בצורה הטובה ביותר.

שיטה זו גם נחשבת כיעילה יותר בהשוואה לשיטות האחרות והיא גם משיגה את התוצאות הטובות והיסודיות ביותר. 

מהסיבה הזאת, מטופלים רבים אשר נזקקים לטיפול שורש או לנושא של חידוש טיפולי שורש, שמים דגש בעת בחירת הרופא על הנושא של הציוד באמצעותו הוא עושה שימוש בעת התהליך והאם הוא משתמש בהליך חיטוי בלייזר טיפולי שורש.

קסם הלייזר:
השימוש בלייזר תרם רבות לעולם רפואת השיניים ומאפשר השגת תוצאות איכותיות יותר בהליכים שהינם קצרים יותר ומלווים במינימום של אי נוחות. יחד עם זאת, חשוב לציין שבניגוד להלבנת שיניים – אשר מתבצעת באמצעות לייזר, הליך טיפול השורש עצמו מצריך שימוש בכלים אחרים והלייזר משמש רק לנושא של חיטוי בלייזר טיפולי שורש. 

לייזר כאמור, יכול לתרום בצורה משמעותית גם להליך של טיפול בדלקת חניכיים – הליך הטיפול מתחיל בניקוי החניכיים ובמריחת חומר ייעודי על גבי החניכיים, בשלב הבא, מכוונים את קרן הלייזר לאזור בו רוצים לטל בחניכיים, כאשר הפעולה של הלייזר עוזרת בהשמת החיידקים באותו האזור. 

הלייזר משמש במקרים מסוימים גם בטיפולי השתלת שתלים דנטליים – תפקידו של הלייזר יהיה לסייע בחיתוך הרקמה – שלב אשר מטרתו לחשוף את הרקמות תחתיהן נמצאת עצם השן – וזאת בכדי לוודא שהליך ההשתלה של שתלים דנטליים יצליח בצורה הטובה ביותר. 

כאמור, בזכות הלייזר ניתן ליהנות כיום מהליכי טיפולי שיניים מתקדמים, מהירים ויעילים יותר – כאשר, בכדי להשיג את התוצאות המבוקשות, חשוב אף לשים דגש על בחירת רופא השיניים ולוודא שהוא מוסמך לבצע את הטיפולים הללו ויש ברשותו את הציוד המתאים ואת הכלים אשר מאפשרים לו להעניק את הטיפול האיכותי והיעיל ביותר האפשרי באותן הנסיבות. 

זקוקים לטיפול לייזר? מעוניינים בחיטוי בלייזר? טיפולי שורש? צרו עוד היום קשר עם המרפאה של ד"ר בלומר ותוכלו לקבל את כל הפרטים.
 
נשמח לעמוד לשירותכם:
 

שעות פעילות:

ימים א' - ה'  8:30 - 20:00
בתיאום מראש.

ימים ג'-ה' במרפאה בתל אביב
תיאום תורים בטלפון:
072-33-80-553  |  03-6488235


 
book2, book, reading

כתובתנו:

ראול ולנברג 20, מתחם CU בניין A, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
המרפאה ברח'' ראול ולנברג בתל אביב פתוחה בימי שישי, ומספקת מענה לשעות חירום.
כמו כן, חיילים רבים מנצלים את חופשת סוף השבוע בכדי ליהנות מטיפולי שיניים איכותיים במרפאתנו בימי שישי.

סניף נוסף : סוקולוב נחום 88, חולון

 
home, home, house, building
נשמח לעמוד לשירותכם: