טיפול שיניים ביום אחד

אנשים רבים נמנעים מלהגיע לרופא השיניים, גם כאשר הם מודעים לקיומה של בעיה מסוימת, רק בגלל חוסר זמן או חרדה גדולה מההליך הטיפולי. 

החשש של אותם אנשים הוא שאותם טיפולי שיניים יימשכו וימתחו על פני פגישות רבות, מה שעלול להפריע להם בשגרת חייהם ואף לפגוע להם בעבודה, בלימודים או בכל פעילות אחרת אותם הם מבצעים – או לחילופין, לגרום להם להתמודד עם החרדה שלהם בכל פעם מחדש.

אז חשוב מאוד, אותם אנשים יהיו מודעים לטכנולוגיות המתקדמות והחדשניות אשר נכנסו לעולם רפואת השיניים בעת האחרונה.

החידושים, השינויים והטיפולים המתקדמים, מאפשרים לקצר תהליכים מבלי לפגוע באיכותם. כך שכיום, טיפול שיניים ביום אחד ניתן במגוון רחב של מצבים וזה נכון גם בטיפולים הנחשבים ליותר מורכבים כגון: השתלות שיניים, טיפול חניכיים וטיפולים נוספים.
השפעת בחירת הרופא על משך הטיפול:
אחד הדברים שחשוב שכל אדם אשר מעוניין בהליך טיפול שיניים ביום אחד יהיה מודע אליו, הוא שהטיפול חייב להתבצע על ידי מומחה ולא מומלץ בשום אופן להתפשר על פחות מכך.

אבל לא מספיק שהליך של טיפול שיניים ביום אחד יתבצע על ידי מומחה בתחום, יש לשים דגש גם על בחירת מרפאת השיניים בה מתבצע ההליך הטיפולי ולוודא שהיא אכן ערוכה להעניק טיפול כזה – טיפולים ביום אחד הינם מורכבים יותר מאשר טיפולים אשר מתפרשים על פני מספר מפגשים.

טיפול שיניים מכל סוג אשר מתבצע ביום אחד, כרוך במקרים רבים, בהליך ניתוחי וכחלק מכך, גם מצריך לבצע הרדמה ולכן, חשוב לוודא שאותה המרפאה בה יתבצע ההליך הניתוחי, מחזיקה ברשותה את הציוד המתאים לביצוע טיפול כזה וכמובן, גם את אנשי מקצוע הרלוונטיים אשר מוסמכים לבצע טיפול שכזה – לדוגמא, רופא מרדים וצוות סייעים אשר עברו את ההכשרה המתאימה לסייע בהליך ניתוחי מסוג כזה או אחר.

טיפול שיניים ביום אחד אצל ילדים:
ילדים רבים מתמודדים עם חרדה דנטלית קשה - במקרים רבים, ההורים כלל לא מצליחים להגיע למצב בו מביאים את הילדים עד לפתח המרפאה. 

אז במקרים בהם אותם ילדים נזקקים לטיפול שיניים אשר נחשבים או מוגדרים כטיפולים מורכבים (אשר אף עלולים להסב לילד כאבים) – לדוגמא טיפול שורש לילדים, רק המחשבה לבדה, שהילדים יצטרכו להגיע למרפאה יותר מפעם אחת, עלולה להעלות גם אצל ההורים לחצים. כאמור, החדשות הטובות הן שכיום, ניתן לבצע גם טיפול שורש לילדים ביום אחד.

רופאי שיניים רבים, עושים שימוש בטכניקות הרדמה והרגעה, אשר בכוחם לסייע גם להורדת סף המתח והחרדה אצל הילדים וגם לדאוג שהטיפול יסתיים בפרק הזמן הקצר ביותר – כאמור, במקרים רבים, יתאפשר לסיים את כל הטיפול במהלך יום אחד. 

חשוב לציין שמעבר לעובדה, שרופא השיניים הנבחר אמור להיות ערוך ומוכן לבצע טיפול שיניים ביום אחד, חשוב שההורים יוודאו שהם בוחרים ברופא שיניים אשר מתמחה באופן פרטני בטיפול בילדים – מה שיכול להרגיע אותם אף יותר לגבי התהליך. 

גם אם אתם זקוקים לנושא של טיפול שורש, טיפול חניכיים וגם אם לכל סוג של טיפול שיניים אחרים ואתם מעוניינים לקצר תהליכים ולדאוג שהטיפול יתבצע ביום אחד, דעו שיש אפשרות לקבל מענה על הדרישה הזאת. כל שאתם צריכים לעשות לשם כך, זה להגיע למרפאה של ד"ר בלומר וליהנות מטיפול של מומחה אשר ערוך הן מבחינת ההכשרה והידע שברשותו, הן מבחינת הציוד במרפאה והן מבחינת הצוות הרפואי אשר עובד אתו לספק לכם את המענה הטוב, האיכותי והמקצועי ביותר על אותה הדרישה. 

נשמח לעמוד לשירותכם:
 

שעות פעילות:

ימים א' - ה'  8:30 - 20:00
בתיאום מראש.

ימים ג'-ה' במרפאה בתל אביב
תיאום תורים בטלפון:
072-33-80-553  |  03-6488235


 
book2, book, reading

כתובתנו:

ראול ולנברג 20, מתחם CU בניין A, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
המרפאה ברח'' ראול ולנברג בתל אביב פתוחה בימי שישי, ומספקת מענה לשעות חירום.
כמו כן, חיילים רבים מנצלים את חופשת סוף השבוע בכדי ליהנות מטיפולי שיניים איכותיים במרפאתנו בימי שישי.

סניף נוסף : סוקולוב נחום 88, חולון

 
home, home, house, building
נשמח לעמוד לשירותכם: