צרו קשר:

יישור שיניים למבוגרים

רוצים לעשות יישור שיניים אבל חוששים שזה יהיה בולט?

היום אפשר לעשות יישור שיניים למבוגרים בצורה יעילה ומוסתרת עם תוצאות מעולות. ישנן 2 שיטות עיקריות לביצוע טיפולי יישור שיניים מוסתרים – יישור שיניים על ידי סדים שקופים ויישור שיניים על ידי גשר פנימי. 2 השיטות הללו מספקות מענה מקצועי ויעיל לכל מבוגר המעוניין לטפל בשיניים עקומות בתהליך יעיל ובטוח באופן דיסקרטי וללא בולטות של תהליך הטיפול במהלך היום יום. את ביצוע הטיפול יעשה עבורכם אורטודנט מומחה בשימוש מכשור מתקדם ושיטות חדישות להתאמת הסדים והגשרים באופן מדוייק.

יישור שיניים מבוגרים במחיר משתלם

המחיר ליישור שיניים מבוגרים תלוי במספר פרמטרים כגון סוג הטיפול המתאים לכם, מצב השיניים ומשך הזמן הנדרש לטיפול. תוכלו לבחור את שיטת הטיפול ליישור השיניים בהתאם לתקציב שלכם ולבחור את הדרך הנוחה ביותר עבורכם לביצוע הטיפול. על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר מבחינתכם, מומלץ לפנות למרפאת שיניים המתמחה בשימוש בשיטות מתקדמות ליישור שיניים ויכולה לספק לכם את האופציות הטובות ביותר לטיפול בשיניים עקומות באופן מוסתר.

גשר פנימי באופן קבוע לטווח ארוך

אחת מהשיטות לביצוע יישור שיניים עם תוצאות לטווח ארוך הוא התקנה של גשר פנימי בחלק האחורי של השיניים. הגשר הפנימי מותקן לטווח הארוך והוא מהווה בסיס לשמירה על שיניים ישרות באופן מושלם. כל תקופה תדרשו לחזק את הגשר הפנימי עד לשלב שהוא יהיה מותקן בצורה אופטימלית. השיטה הזו נחשבת לאחת הנפוצות ביותר בישראל למבוגרים והיא נקראת גם בשם יישור שיניים לינגואלי. למרות שהגשר מותקן בחלק הפנימי של השן ולא בחיצוני, הוא עדיין מספק תוצאות יעילות לטווח הארוך ללא הבולטות הקיימת בגשרים קדמיים ליישור שיניים.

פנייה מרפאת מומחים ליישור שיניים למבוגרים

למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר ליישור שיניים למבוגרים בשיטות מתקדמות ויעילות, צרו קשר עם מרפאות השיניים ד"ר בלומר ותוכלו לקבל מצוות המרפאה את כל הפרטים הרלוונטיים למצב השיניים שלכם. צוות המרפאה ישמח לפגוש אתכם באחד הסניפים של הרשת – בעיר חולון או בתל אביב ולבנות עבורכם תוכנית טיפולית מותאמת ליישור שיניים. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר ותוכלו לקבל ייעוץ ראשוני מקצועי מצוות רופאי השיניים של המרפאה.
 

שעות פעילות:

ימים א' - ה'  8:30 - 20:00
בתיאום מראש.

ימים ג'-ה' במרפאה בתל אביב
תיאום תורים בטלפון:
072-33-80-553  |  03-6488235


 
book2, book, reading

כתובתנו:

ראול ולנברג 20, מתחם CU בניין A, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
המרפאה ברח'' ראול ולנברג בתל אביב פתוחה בימי שישי, ומספקת מענה לשעות חירום.
כמו כן, חיילים רבים מנצלים את חופשת סוף השבוע בכדי ליהנות מטיפולי שיניים איכותיים במרפאתנו בימי שישי.

סניף נוסף : סוקולוב נחום 88, חולון

 
home, home, house, building
נשמח לעמוד לשירותכם: