צרו קשר:

יישור שיניים פנימי

רוצים לטפל בשיניים עקומות? לא מעוניינים בגשר בולט?

בשנים האחרונות, שיטות הטיפול בשיניים עקומות הגיעו לשיא מבחינת שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וכיום ניתן לבצע טיפולים יעילים ליישור שיניים באופן מוסתר לגמרי. יישור שיניים פנימי או יישור שיניים על גבי סדים שקופים, פותר את הבעיה של הגשרים הבולטים. אם אתם סובלים משיניים עקומות, בין אם אלה שיניים בלסת עליונה בלבד או תחתונה בלבד ובין אם אלה שיניים ב-2 הלסתות, יש לכם אפשרות לפנות לטיפול איכותי ליישור השיניים בתהליך מוסתר המספק תוצאות יעילות במיוחד.

מומחה ליישור שיניים בשיטות חדישות

בכדי לקבל את הטיפול הטוב ביותר ליישור שיניים, אתם נדרשים לפנות לאורטודנט הנחשב למומחה ליישור שיניים ויכול להתאים את סוג הטיפול למצב השיניים שלכם. אורטודנט מנוסה ומקצועי, יציע לכם יישור שיניים באמצעות סדים שקופים או גשרים מוסתרים על מנת שתוכלו להינות מטיפול יעיל מבלי שזה יהיה בולט כלפי חוץ. הטיפולים החדישים באורטודנטיה, מתאימים לטווח גילאים רחב וניתן לבצע אותם לאחר בדיקת אבחון מקצועית ומעבר על ההיסטוריה הרפואית שלכם הנוגעת לתרופות שאתם לוקחים ועל בעיות בריאותיות שונות.

יישור שיניים באמצעות סדים שקוף

הטיפול באמצעות סדים שקופים תפס תאוצה בשנים האחרונות והוא מספק מענה יעיל למי שרוצה לבצע את הטיפול בתהליך נוח, עם מעט ביקורים אצל רופא השיניים. הסדים השקופים מיוצרים בהתאם למבנה השיניים שלכם, כאשר בתהליך תידרשו להתקין על השיניים 3 סדים שקופים במידות שונות אשר יסייע לשיניים שלכם להגיע לסימטריה וליישור המתבקש. בשונה מיישור שיניים פנימי, בתהליך זה אין צורך בהדבקה של גשר מתכת על השיניים והוא מאפשר לכם לעשות את הטיפול באופן ביתי בצורה מלאה.

יישור שיניים פנימי עם רופאי שיניים מנוסים

לפרטים נוספים על יישור שיניים פנימי או יישור שיניים על גבי סדים שקופים, צרו קשר עם מרפאות השיניים ד"ר בלומר ותוכלו לקבל את כל הפרטים הרלוונטיים לטיפול הנדרש לכם. צוות המרפאה כולל רופאי שיניים עם ניסיון של מעל ל-2 עשורים ברציפות והם מביאים איתם ידע עצום בהתאמת טיפולים ליישור שיניים על פי מצב השיניים ולפי הדרישות שלכם מבחינת התוצאה הסופית. התקשרו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ותוכלו לקבל ייעוץ ראשוני עם צוות רופאי השיניים של המרפאה.
 

שעות פעילות:

ימים א' - ה'  8:30 - 20:00
בתיאום מראש.

ימים ג'-ה' במרפאה בתל אביב
תיאום תורים בטלפון:
072-33-80-553  |  03-6488235


 
book2, book, reading

כתובתנו:

ראול ולנברג 20, מתחם CU בניין A, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
המרפאה ברח'' ראול ולנברג בתל אביב פתוחה בימי שישי, ומספקת מענה לשעות חירום.
כמו כן, חיילים רבים מנצלים את חופשת סוף השבוע בכדי ליהנות מטיפולי שיניים איכותיים במרפאתנו בימי שישי.

סניף נוסף : סוקולוב נחום 88, חולון

 
home, home, house, building
נשמח לעמוד לשירותכם: