כירורג פה בתל אביב

כירורג פה ולסת, הוא איש מקצוע, אשר התמחה בתחום זה קיבל את הרישיון המתאים לבצע טיפולים אשר נכללים בתוך תחום זה.

בכדי לקבל הכשרה של כירורג פה ולסת, יש לסיים את לימודי רפואת השיניים ובשלב הבא, לעבור הכשרה בת חמש שנים במחלקת כירורגיה פה ולסת באחד מבתי החולים.

במהלך תקופת ההכשרה, לומדים הכירורגים לעתיד, כיצד להתמודד עם מקרים שונים הקשורים לפה, ללסת לעצמות הפנים והגולגולת. 

כירורגיית פה ולסתות כולל בין היתר טיפולים הקשורים לפה, ללסתות ולצוואר, בין סוגי הטיפולים אותם הוא יבצע: טפול בשברים של עצמות הפנים, פתולוגיות של בלוטות הרוק, שחזור לסתות, טיפול בגידולים בחלל הפה והלסתות, חשיפה של שיניים כלואות ומורכבות ועוד שורה ארוכה נוספת של טיפולים. כמובן, שקיימת חשיבות גבוהה לבחור בצורה מושכלת ונבונה את אותו כירורג פה בתל אביב ולוודא שאכן יש ברשותו את הכלים, הידע והיכולות לבצע את הטיפולים הנדרשים בצורה הטובה ביותר. 
כמובן, שכדאי לנצל את הכלים אשר יאפשרו לכם לבדוק מהי ההסמכה של אותו כירורג והאם הוא אכן מורשה לבצע את הטיפולים להם אתם זקוקים. 

כירורג פה בתל אביב – הכלים המאפשרים לו לבצע את הטיפול:
מעבר להכשרות אותם עובר כירורג פה בתל אביב או בכל מקום אחר, הוא כאמור, אמור גם להתנסות בתחום, על כל הטיפולים הנכללים בתוכו ובין היתר: בביצוע של ניתוחים, בהיכרות עם המכשירים המתקדמים השונים אשר ייעודם לסייע לו בביצוע הטיפולים, להכיר מקרוב מגוון רחב של מקרים ופתולוגיות בהם הוא יידרש לטפל ובסופו של תהליך להיות מוכשר בכדי לבצע את עבודתו בצורה הטובה ביותר. 

זאת הסיבה שגם אנשים אשר מעוניינים לעבור טיפולי שיניים בסיסיים יותר כמו עקירת שן או שתלים, יעדיפו ברוב המקרים לעבור את הטיפול אצל כירורג פה בתל אביב, כירורג פה בחולון או כירורג פה בכל מקום אחר אשר יוכל לבצע את הטיפולים הנדרשים ברמה הגבוהה ביותר – וכאמור, כאשר זה נוגע לבריאות, אין שום סיבה להתפשר על פחות מאיש המקצוע הטוב, המיומן והמומחה ביותר בתחום המדובר. 

חשיבות האבחון המקדים:
עוד בטרם קבלת ההחלטות לגבי סוג הטיפול המתאים לו נזקק המטופל, יש לקבל ייעוץ מקיף מטעם רופא מומחה שהינו כאמור כירורג פה בתל אביב, כירורג פה בחולון או כירורג פה ולסת בעל הכשרה, מוניטין וניסיון בעיר המגורים שלכם. 

רופא מקצועי, ידע לאבחן בצורה מקיפה את מצב הפה של המטופל. רופא שהינו מומחה בתחום, יחזיק ברשותו כלים מתקדמים אשר יאפשרו לו לבצע את האבחון בצורה המקיפה ביותר וכאמור, בהתאם גם לתכנן ולבצע את הטיפול ברמה הגבוהה ביותר. 

לכן, חשוב לא להתפשר על שלב האבחון המקדים ולוודא שהוא מתבצע תוך לקיחה בחשבון של כל הפרטים הרלוונטיים. 

כאמור, אם תקפידו על בחירת כירורג פה בת"א, תוכלו להיות שקטים שכל התהליך, אמור לעבור על הצד הטוב ביותר – החלק מהשלב הראשוני של האבחון המקדים, דרך תכנון הטיפול ועד לשלב תוצאות הטיפול, שאמורות להיות ברמה הגבוהה ביותר. 

תפקידו של כירורג פה בת"א או בכלל, הינו חשוב ובעל השפעה רבה על מצב הפה של המטופלים שלו. בכדי שכל מטופל יבטיח לעצמו את קבלת הטיפול הטוב והאיכותי ביותר, חשוב שיקפיד לבחור במומחה שהינו כירורג פה ולסת בעל מוניטין בתחום – כאשר הצעד הראשון, בדרך לבחירת כירורג מנוסה ומקצועי, הוא יצירת קשר עם מרפאת השיניים של ד"ר בלומר וקבלת מלוא הפרטים אודות הדוקטור והטיפולים השונים בהם הוא מתמחה.  
 
נשמח לעמוד לשירותכם:
 

שעות פעילות:

ימים א' - ה'  8:30 - 20:00
בתיאום מראש.

ימים ג'-ה' במרפאה בתל אביב
תיאום תורים בטלפון:
072-33-80-553  |  03-6488235


 
book2, book, reading

כתובתנו:

ראול ולנברג 20, מתחם CU בניין A, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
המרפאה ברח'' ראול ולנברג בתל אביב פתוחה בימי שישי, ומספקת מענה לשעות חירום.
כמו כן, חיילים רבים מנצלים את חופשת סוף השבוע בכדי ליהנות מטיפולי שיניים איכותיים במרפאתנו בימי שישי.

סניף נוסף : סוקולוב נחום 88, חולון

 
home, home, house, building
נשמח לעמוד לשירותכם: