כיתרי EMAX

כתרים מהווה אלמנט חשוב ומשמעותי בעולם השיניים, כאשר באמצעות שימוש בכתרים איכותיים, מתאפשר לרופא השיניים לכסות שיניים פגועות ועל ידי כך, גם להחזיר לשיניים את התפקוד המלא והאיכותי ביותר וגם למאפשר למטופלים ליהנות ממראה אסטטי וטבעי. 

הצורך בכתרים עולה ברוב המקרים לאחר טיפול שורש, כאשר נותרת כמות קטנה מדי של חומר שן – מה שפוגע הן במראה האסטטי של השיניים והן בתפקוד שלהם וגם חושף את השן לסדקים ולשברים.

באמצעות הכתר, ניתן יהיה להשלים את הכותרת החסרה ולאפשר לשן לתפקד באופן מלא, כמו גם להשיב לה את המראה הטבעי. 

כל מי שזקוק לטיפול של הרכבת כתר, חשוב שיהיה מודע לעובדה שישנם סוגים שונים של כתרים, כאשר בין הסוגים הנפוצים: כיתרי EMAX, כתרי זירקוניה וכתרים נוספים – חלק מסוגי הכתרים נחשב לאיכותי יותר וכחלק מכך כרוך גם בעלויות גבוהות יותר ולחלק מהכתרים נחשבים לבסיסיים יותר באיכותם ובהתאם, גם זולים יותר.
האינטרס של המטופל, יהיה כמובן ליהנות מהכתר האיכותי ביותר האפשרי, מכיוון שאיכות במקרה הזה, תשפיע על רמת העמידות ועל הנראות של הכתר – כאשר כתר איכותי גם יחזיק מעמד שנים רבות וגם יאפשר למטופל ליהנות ממראה של שן טבעית. 

כיתרי EMAX ויתרונותיהם:
כיתרי EMAX נחשבים לכתרים איכותיים, כאשר הייחוד שלהם נוגע לעובדה שאין בהם מתכת. באמצעות כתרים אלו, ניתן להגיע לשחזור מושלם של השן ולתוצאות איכותיות במיוחד, בעלות עמידות לתקופה ארוכה. 

כיתרי EMAX פותחו במטרה לספק מענה למצבים בהם עולה הצורך בהשלמת שיניים אשר נהרסו בעקבות סדקים, עששת חמורה או שברים. 

בין היתרונות של כיתרי EMAX על פני כתרים מסוגים אחרים: אסתטיקה ברמה גבוהה, מגוון רחב של אפשרויות בהרכב הצבעים – מה שמאפשר להתאים את הכתר המושלם עבור כל מטופל , עמידות גבוהה למשך שנים רבות, חומר חזק במיוחד אשר מקטין בצורה משמעותית את הסיכויים להיווצרותם של סדקים על גבי הכתר. 

כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות אותם כתרים אלו טומנים בחובם, חשוב מאוד לשים דגש גם על בחירת הרופא אשר יבצע את ההליך הטיפולי. כך שאם אתם תרים אחר כרורג פה ולסת בת"א או בכל עיר אחרת, חשוב שתעשו שימוש בכל הכלים העומדים לרשותכם ואשר יאפשרו לכם לוודא שמדובר בכירורג מנוסה ומקצועי, שהינו בעל הכלים להעניק לכם את הטיפול המבוקש בצורה האיכותית ביותר האפשרית. 

כתרי חרסינה מזירקוניה:
כתרי זירקוניה הם סוג נוסף של כתרים בהם נהוג לעשות שימוש, מדובר בכתר אשר כולל בתוכו מתכות אצילות ולכן, נחשב גם הוא לאיכותי ולבעל עמידות גבוהה.

כתרי חרסינה מזירקוניה אינן גורמות למצבים של רגישות בחניכיים או לשינוי צבעם לשחור – תופעה אשר עלולה לקרות במקרים של שימוש בכתרים שאינם איכותיים.

כאמור, בדומה להרכבת כיתרי EMAX, גם כאשר זה נוגע להרכבת כתר בשיניים מזירוקניה, קיימת חשיבות גבוהה לשים דגש על בחירת אותו כירורג פה ולסת בת"א או בעיר המגורים אשר יבצע את הטיפול.

כאשר רק כירורג מקצועי ומנוסה, ידע להרכיב את הכתר בצורה טובה ונכונה, תוך התאמתו למטופל ועל ידי כך גם יאפשר למטופל שלו ליהנות מכל אותם היתרונות הגלומים בהרכבה של כתרים איכותיים.

מהסיבה הזאת, אם אתם זקוקים לכתרים - בין אם אתם מעוניינים אך ורק באותם כיתרי EMAX ובין אם בכתרים מסוגים אחרים – ד"ר בלומר הינה רופאת שיניים מומחית בתחום, אשר תספק לכם את הטיפול האיכותי והמקצועי ביותר ותאפשר לכם ליהנות ממראה שיניים אסטטי ומרשים.
נשמח לעמוד לשירותכם:
 

שעות פעילות:

ימים א' - ה'  8:30 - 20:00
בתיאום מראש.

ימים ג'-ה' במרפאה בתל אביב
תיאום תורים בטלפון:
072-33-80-553  |  03-6488235


 
book2, book, reading

כתובתנו:

ראול ולנברג 20, מתחם CU בניין A, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
המרפאה ברח'' ראול ולנברג בתל אביב פתוחה בימי שישי, ומספקת מענה לשעות חירום.
כמו כן, חיילים רבים מנצלים את חופשת סוף השבוע בכדי ליהנות מטיפולי שיניים איכותיים במרפאתנו בימי שישי.

סניף נוסף : סוקולוב נחום 88, חולון

 
home, home, house, building
נשמח לעמוד לשירותכם: