מומחה לאסטטיקה דנטלית

תחום האסטטיקה הדנטלית בדומה לתחומים רבים נוספים בעולם רפואת השיניים, עבר בשנים האחרונות מהפך של ממש וכיום, ניתן לתקן כמעט כל פגם בשיניים בצורה מהירה ויעילה.

תחום האסתטיקה הדנטלית, מטפל ומשפיע לא רק על המראה האסטטי של השיניים אלא גם על בריאות השיניים ומצב החניכיים – מהסיבה הסיבה הזאת, מומלץ לבחור מומחה לאסטטיקה דנטלית שהינו גם מומחה חניכיים. 

תחת התחום הרחב הזה שנקרא, אסטטיקה הדנטלית, ישנם מספר של תתי תחומים שחשוב להכיר 
ובין היתר: תחום הלבנה וציפוי השיניים – על תחום זה גם נמנית הטכניקה החדשנית של ציפוי למינייטס ווינירס.  טיפולי שיקום בפגיעות ונזקים כגון: שתלים או כתרים, גם הם מהווים חלק מתפקידו של מומחה לאסטטיקה דנטלית – למרות שבמקרים כאלו, חשוב להקפיד ולבחור גם ברופא שהינו מומחה כירורגיה פה ולסת. 

תת התחום השלישי בעולם האסטטיקה הדנטלית, כולל את כל אותם טיפולי יישור שיניים – גם בתחום זה ניתן למצוא כיום מספר לא מבוטל של חידושים, אשר מאפשרים להתאים את ההליך הטיפולי לכל אחד מהמטופלים, כולל גם למטופלים מבוגרים.
הדרך הנכונה לחיוך המושלם:
מומחה לאסטטיקה דנטלית, ידע להתאים לכל מטופל את הטכניקה היעילה ביותר לטיפול בפגמים השונים בשיניים וליצירת חיוך יפה ואסטטי.

אחת מהדרכים אשר נחשבות בשנים האחרונות ליעילות ביותר בהשגת המטרה היא באמצעות שימוש בציפוי למינייטס.

ציפוי למינייטס הוא ציפוי לבן אשר עשוי מחרסינה, באמצעותו ניתן לתקן פגמים שונים בשיניים ובין היתר: גוון שיניים צהבהב, רווחים גדולים בין השיניים, שיניים קטנות ועוד.. 

מומחה לאסטטיקה דנטלית המתמחה בין היתר גם בציפוי למינייטס ווינירס, ידע לעשות שימוש בציפוי בכדי ליצור לשיניים של המטופל את המראה המושלם ולאפשר לו ליהנות מהתוצאה האסטטית והיפה לאורך זמן רב. 

בחירת רופא המתמחה באסטטיקה דנטלית:
הטכנולוגיה המתקדמת, אשר הגיעה לעולם רפואת השיניים בכלל ולתחום האסטטיקה הדנטלית בפרט, מאפשרת כיום לכל מי שמעוניין בכך, ליהנות משיניים לבנות ויפות ומחיוך זוהר. 

כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות שאותם טיפולי אסטתיקה טומנים בחובם, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בקפידה את אותו מומחה לאסטטיקה דנטלית.

ישנם מספר פרמטרים, אשר במידה ויושם עליהם דגש, ניתן יהיה לבצע את הבחירה הטובה והאמינה ביותר.

ראשית כל, במידה והמטופל יודע לאיזה טיפול הוא זקוק או מה הטיפול בו הוא מעוניין, דבר זה יאפשר לו למקד את החיפוש – לדוגמא, אדם אשר סובל מבעיות חניכיים יוכל להתמקד בחיפוש מומחה חניכיים ואדם אשר זקוק להליך כירורגי כלשהו בלסת יוכל להתמקד בחיפוש אחר מומחה כירורגיה פה ולסת.
כמובן שפרמטרים כמו מוניטין והמלצות על אותו המומחה, זה בהחלט פרמטר שיש להתחשב בו בהליך הבחירה – בעיקר אם מדובר בהמלצות ממטופלים אשר עברו אצל אותו מומחה לאסטטיקה דנטלית, טיפול אשר דומה במהותו לטיפול אותו אתם אמורים לעבור.

מומלץ אף להגיע למרפאה, להתרשם מהאווירה, מהציוד ומהצוות ועל ידי כל הפרמטרים הללו לקבל את ההחלטה.

בחירת רופא מומחה בכלל ובתחום של אסטטיקה דנטלית בפרט, הינה חשובה ובעלת השפעה על איכות ועמידות הטיפולים. 

ד"ר בלומר מתמחה באופן פרטני בתחום האסטטיקה הדנטלית ומחזיקה ברשותה את כל הכלים והידע הרלוונטיים, המאפשרים לה לבצע בדיקה מקיפה של מצב השיניים ובהתאם ליצור תכנית טיפול מקיפה ואיכותית, אשר ייעודה לאפשר למטופל שלו ליהנות משיניים בריאות ובעלות מראה אסטטי ויפה במיוחד. לקביעת תורים ולקבלת פרטים נוספים על טיפולי האסטטיקה הדנטלית במרפאה של ד"ר בלומר, אתם מוזמנים ליצור קשר וצוות המרפאה ישמח לעמוד לשירותכם. 
 
נשמח לעמוד לשירותכם:
 

שעות פעילות:

ימים א' - ה'  8:30 - 20:00
בתיאום מראש.

ימים ג'-ה' במרפאה בתל אביב
תיאום תורים בטלפון:
072-33-80-553  |  03-6488235


 
book2, book, reading

כתובתנו:

ראול ולנברג 20, מתחם CU בניין A, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
המרפאה ברח'' ראול ולנברג בתל אביב פתוחה בימי שישי, ומספקת מענה לשעות חירום.
כמו כן, חיילים רבים מנצלים את חופשת סוף השבוע בכדי ליהנות מטיפולי שיניים איכותיים במרפאתנו בימי שישי.

סניף נוסף : סוקולוב נחום 88, חולון

 
home, home, house, building
נשמח לעמוד לשירותכם: