צרו קשר:

מומחה להשתלות שיניים

צריכים לבצע השתלת שיניים? מחפשים מרפאה לשיקום הפה?

שיקום שיניים יכול להתבצע בין היתר במצבים של חוסר בשיניים, דלקות חניכיים ושיניים עקומות. באמצעות מומחה להשתלות שיניים, תוכלו להתחיל בתוכנית מסודרת לשיקום השיניים המותאמת במדוייק למצב השיניים והחניכיים שלכם. כיום סיכויי ההצלחה של השתלות השיניים הם גבוהים ביותר, מה שמאפשר לבצע תהליך של שיקום שיניים יעיל עם תוצאות מוצלחות גם במקרי טיפול מורכבים הדורשים הרמת סינוס והכנה ארוכה יותר לקראת התקנת השתלים הדנטליים. השתלים הדנטליים הנפוצים ביותר כיום עשויים מטיטניום, הנחשב לחומר איכותי וחזק העמיד בפני חמצון.

טיפולי שיניים אצל מומחה לחניכיים

במקביל לטיפולי השתלות שיניים, יש צורך לבצע גם טיפולים מונעים על מנת לשמור על שיניים קיימות. אחד התפקידים החשובים של מומחה לחניכיים הוא לטפל במחלת חניכיים הבאה לידי ביטוי בזיהום ודלקות, כאשר חוסר טיפול במחלת חניכיים עלול להוביל לדלקת כרונית ולפגיעה בעצם הלסת כאשר התוצאה הסופית היא נשירה של שיניים. הדרך למנוע דלקות חניכיים היא לשמור על צחצוח יעיל ויום יומי של השיניים והגעה לשיננית כל חצי שנה. במידה והגעתם למצב של דלקת חניכיים, חשוב לפנות למרפאת שיניים מקצועית ולטפל בדלקת בהקדם.

מומחה ליישור שיניים בשיטות מתקדמות

כחלק מתהליך שיקום הפה, ניתן לבצע גם טיפול בשיניים עקומות. מומחה ליישור שיניים יכול לבצע עבורכם טיפול מקצועי בשיטה המתאימה ביותר לכם, כאשר ישנן מספר שיטות ליישור שיניים וניתן להתאים את השיטה על פי מצב השיניים והתקציב שלכם. השיטה הנפוצה ביותר ליישור שיניים אצל מבוגרים מתבצעת באמצעות גשרים שקופים, המספקים מענה לבעיות של שיניים עקומות ללא צורך בהתקנת גשרי מתכת בולטים על השיניים. התהליך נחשב לנוח במיוחד ומאפשר טיפול באופן עצמאי עם מספר נמוך של ביקורים אצל רופא השיניים המתמחה באורטודנטיה.

פנייה למומחה להשתלות שיניים

אם החלטתם לטפל בחוסר השיניים שלכם ובבעיות חניכיים ואתם זקוקים לטיפולים לשיקום השיניים, זה הזמן לפנות למומחה להשתלות שיניים באחת ממרפאות השיניים ד"ר בלומר. רשת המרפאות של ד"ר בלומר ממוקמת באיזור המרכז עם רופאי השיניים הטובים ביותר לטיפולי שיניים מורכבים. צרו קשר עכשיו דרך האתר לקביעת ביקור באחת ממרפאות הרשת בעיר חולון או בעיר תל אביב.
 

שעות פעילות:

ימים א' - ה'  8:30 - 20:00
בתיאום מראש.

ימים ג'-ה' במרפאה בתל אביב
תיאום תורים בטלפון:
072-33-80-553  |  03-6488235


 
book2, book, reading

כתובתנו:

ראול ולנברג 20, מתחם CU בניין A, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
המרפאה ברח'' ראול ולנברג בתל אביב פתוחה בימי שישי, ומספקת מענה לשעות חירום.
כמו כן, חיילים רבים מנצלים את חופשת סוף השבוע בכדי ליהנות מטיפולי שיניים איכותיים במרפאתנו בימי שישי.

סניף נוסף : סוקולוב נחום 88, חולון

 
home, home, house, building
נשמח לעמוד לשירותכם: