מומחה פה ולסת

תחום רפואת שיניים הוא תחום רחב, אשר כולל בתוכו תתי תחומים רבים. 

חשוב שכל אדם, אשר מעוניין להגיע לטיפול אצל רופא שיניים, יהיה מודע לעובדה שלא כל רופאי השיניים מוסמכים לבצע את כל הטיפולים. כך יוצא שישנים טיפולים אשר נחשבים למורכבים יותר וכוללים בין היתר: טיפולי השתלות עצם למטרת השתלת שיניים, ניתוחי חניכיים, עקירות כירורגיות וטיפול בבעיות שונות במפרקי הלסת, כאשר את טיפולים אלו יהיה מוסמך לבצע רק מומחה פה ולסת.

המשותף לכל הטיפולים הללו, מלבד המורכבות הטמונה בהליך הטיפולי, טמון בעובדה שטיפולים אלו הם לא טיפולים נקודתיים בשן מסוימת – כמו במקרה של עקירה או סתימה, אלא מדובר בטיפולים אשר מתבצעים לרוב, בחלל הפה או בלסת. 
בחירת מומחה פה ולסת:
אנשים אשר זקוקים לטיפול שיניים הנחשב לפשוט, כמו סתימה בשן, בדרך כלל יבחרו את רופא השיניים אשר יטפל בהם בהתבסס על פרמטרים בסיסיים בלבד: המלצות שקיבלו, קרבה למקום מגוריהם הוא התרשמות כללית ממרפאת השיניים בה הוא מטפל.

אבל, כאשר מדובר בהליך מומחה פה ולסת, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את הרופא המטפל, בצורה מושכלת ונבונה.

בין הפרמטרים שמומלץ לבדוק – רמת הניסיון של אותו מומחה בביצוע טיפולי פה ולסת – תוך דגש על הטיפול לו אתם זקוקים. רקע על אותו המומחה – לדוגמא, יש כאלו שיעדיו רק מומחים בוגרי הארץ, שיחות עם מטופלים של אותו המומחה ושימוש בכל כלי אחר אשר יאפשר לכם להבטיח את הבחירה הטובה ביותר – מכיוון שמדובר בטיפולים מורכבים, חשוב שתדעו שאתם נמצאים בידיים הטובות והמקצועיות ביותר – ואם הפרמטר שיגרום לכם להרגיש בטוחים ושקטים הוא הידיעה שהרופא בו בחרתם או אחד מאותם מומחים בוגרי הארץ, אז אל תרגישו נבוכים לשים דגש על הנושא הזה בזמן שאתם בוחרים מומחים לכירורגיה פה ולסת.

עלויות טיפולי פה ולסת:
סביר להניח, שאם אתם נמצאים בשלבי חיפוש אחר מומחה פה ולסת, אתם גם עומדים לקראת הליך טיפולי מורכב בפה, אשר כחלק מהמורכבות שלו, גם העלות שלו תהיה גבוהה יחסית (לפחות בהשוואה לטיפולי שיניים אחרים).

החדשות הטובות הן, כי במידה ויש לכם ביטוח שיניים, תוכלו לאתר מומחים להשתלות מוכרים על ידי חברות ביטוח או מומחים לכירורגיה מאושרים על ידי חברות הביטוח – דבר, שבכוחו להוזיל לכם באופן משמעותי את העלויות.

כמובן, שגם אם רשימת האפשרויות שלכם לאיתור מומחה פה ולסת, הצטמצמה אך ורק לאותם מומחים לכירורגיה מאושרים על ידי חברות הביטוח, עדיין חשוב שתקפידו לשים דגש גם על הפרמטרים האחרים אשר ישפיעו על הליך הבחירה כמו רמת המקצועיות והמומחיות של אותם מומחים – חשוב לציין שבכל רשימה של מומחים לכירורגיה מאושרים על ידי חברות הביטוח, יהיו גם מומחים אשר יענו על שאר הפרמטרים החשובים עבורכם בהליך הבחירה לדוגמא: מומחים שהינם בוגרי מוסדות מהארץ או מומחים אשר קרובים אליכם גאוגרפית וכן הלאה.

מומחה פה ולסת, חייב להחזיק ברשותו את הידע הנרחב, הכלים המתקדמים, הטכנולוגיות החדשניות והיכולות המקצועיות אשר יאפשרו לו להעניק טיפולי פה ולסת מסוגים שונים, בצורה האיכותית והטובה ביותר האפשרית. 

בכדי שתוכלו להיות שקטים ורגועים בידיעה, שהמומחה בו בחרתם אכן נמנה על אותם מומים לכירורגיה פה ולסת מקצועיים, חשוב מאוד שתשקיעו בהליך בחירת המומחה ותקפידו לבדוק את כל הפרמטרים החשובים.

מעבר לעובדה שבחירת מומחה מנוסה ומקצועי תבטיח לכם שאתם עתידים לקבל את הטיפול הטוב ביותר. בדיוק מהסיבה הזאת, בחירה במרפאת השיניים של ד"ר בלומר, תספק לכם שקט נפשי בידיעה שאתם בידיים הטובות והמקצועיות ביותר בתחום.  
 
נשמח לעמוד לשירותכם:
 

שעות פעילות:

ימים א' - ה'  8:30 - 20:00
בתיאום מראש.

ימים ג'-ה' במרפאה בתל אביב
תיאום תורים בטלפון:
072-33-80-553  |  03-6488235


 
book2, book, reading

כתובתנו:

ראול ולנברג 20, מתחם CU בניין A, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
המרפאה ברח'' ראול ולנברג בתל אביב פתוחה בימי שישי, ומספקת מענה לשעות חירום.
כמו כן, חיילים רבים מנצלים את חופשת סוף השבוע בכדי ליהנות מטיפולי שיניים איכותיים במרפאתנו בימי שישי.

סניף נוסף : סוקולוב נחום 88, חולון

 
home, home, house, building
נשמח לעמוד לשירותכם: