צרו קשר:

מומחית לרפואת שיניים בראשון לציון

גרים באיזור ראשון לציון או חולון? מחפשים רופאת שיניים מומחית?

אם אתם גרים באיזור ראשון לציון או חולון ואתם זקוקים לטיפולי שיניים, יש לכם אפשרות לפנות למומחית לרפואת שיניים בראשון לציון וחולון הנחשבת לאחת מרופאות השיניים הטובות בארץ – ד"ר סיגלית בלומר. ד"ר בלומר מתמחה בטיפולי שיניים לילדים בטווח גילאים רחב עם ציוד מתקדם במרפאה שיניים מקצועית הממוקמת בעיר חולון. שירותי המרפאה כוללים בין היתר סתימות שיניים ושחזורי שיניים, התקנה של כתרים טרומיים, עקירות שיניים ובדיקות שיניים לפעוטות. התהליך הטיפולי מתבצע באדיבות ובסבלנות מלאה עם שימוש באלמנטים המספקים הרגשה רגועה ונוחה יותר עבור הילד כגון צעצועים ובובות צבעוניות.

מומחית לרפואת שיניים לילדים בראשון לציון וחולון

ילדים הנדרשים לקבל טיפול שיניים, לעיתים רבות מגיעים עם חשש וחוסר וודאות לקראת הטיפול, מה שמביא לחוסר בשיתוף פעולה במהלך הטיפול עצמו. כאשר אתם פונים למומחית לרפואת שיניים לילדים בראשון לציון ובחולון, יש לכם אפשרות לספק לילד שלכם את ההרגשה כי יש מישהו מקצועית מולם היכולה לטפל בהם בצורה עדינה ובטוחה. ההרגשה הבטוחה של הילד שלכם היא הבסיס לטיפול שיניים מצליח.

רפואת שיניים לילדים עם הציוד המתקדם בעולם

מלבד טיפול אישי ומסור של רופאת שיניים מומחית, ישנה חשיבות רבה גם לסוג הציוד של רופאת השיניים. הציוד המתקדם ביותר לרפואת שיניים לילדים, יכול לספק לילדים שלכם תהליך טיפולי מוצלח יותר כאשר בדיקת האבחון יכולה להתבצע באופן ממוחשב ומדוייק. ניתן בנוסף להשתמש גם בגז צחוק על מנת להפחית את הצורך בזריקות הרדמה בכדי לאפשר את ביצוע הטיפול בשיניים ובחניכיים באופן מדוייק ומקצועית. השילוב בין ציוד מתקדם לטיפולי שיניים יחד עם הקשבה ואמפתיה מלאה של רופאת השיניים, יביא לתוצאה הטובה ביותר בטיפול הנדרש עבור השיניים של הילדים שלכם.

קביעת תור עם מומחית לרפואת שיניים בראשון לציון

לפרטים נוספים על טיפולי השיניים עם מומחית לרפואת שיניים בראשון לציון ובחולון, צרו קשר עכשיו עם מרפאות השיניים ד"ר בלומר ותוכלו לקבל את כל המידע על טיפולי השיניים לילדים של ד"ר סיגלית בלומר. התקשרו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ותוכלו לפנות לצוות המקצועי של המרפאה בחולון ולקבוע כבר לימים הקרובים בדיקת שיניים עבור הילד שלכם.
 

שעות פעילות:

ימים א' - ה'  8:30 - 20:00
בתיאום מראש.

ימים ג'-ה' במרפאה בתל אביב
תיאום תורים בטלפון:
072-33-80-553  |  03-6488235


 
book2, book, reading

כתובתנו:

ראול ולנברג 20, מתחם CU בניין A, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
המרפאה ברח'' ראול ולנברג בתל אביב פתוחה בימי שישי, ומספקת מענה לשעות חירום.
כמו כן, חיילים רבים מנצלים את חופשת סוף השבוע בכדי ליהנות מטיפולי שיניים איכותיים במרפאתנו בימי שישי.

סניף נוסף : סוקולוב נחום 88, חולון

 
home, home, house, building
נשמח לעמוד לשירותכם: