צרו קשר:

מרפאת שיניים תל אביב

גרים בתל אביב? מחפשים מרפאת שיניים מקצועית?

מרפאת שיניים תל אביב יכולה לספק לכם מגוון רחב של טיפולי שיניים, החל מטיפולים מניעתיים כמו טיפולי שיננית וניקוי אבנית ועד טיפולים מורכבים כמו השתלות שיניים וטיפול בדלקות חניכיים חריפות. בחיפוש אחר מרפאה מקצועית להשתלות שיניים בתל אביב, חשוב שתמצאו מרפאה המספקת לכם מעטפת שירותים שלמה לטיפולי ההשתלה, על מנת שתוכלו לעבור את כל התהליך במקום אחד. בנוסף לכך, חשוב לוודא כי למרפאת השיניים יש את הציוד המתקדם לביצוע בדיקת אבחון בצורה ממוחשבת בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בתום הטיפול.

השתלת שיניים בת"א בתהליך מהיר

השתלה של שיניים בבסיסה בנויה על התקנה של שתלים דנטליים העשויים חומר טיטיניום בתוך לסת הפה, התחתונה או העליונה. השתלת שיניים בת"א יכולה להתבצע לכל שתל בנפרד או בתהליך מהיר הכולל התקנה של מספר שתלים ועליהן התקנה של שיננים תותבות קבועות. התהליך המהיר יכול להתבצע גם ביום אחד באמצעות רופאי שיניים מומחים לשיקום הפה. בתהליך המהיר, רופא השיניים מבצע עקירה של שיניים פגומות והתקנה של 4 עד 6 שתלים דנטליים בכל לסת בכדי להתקין את התותבות החדשות.

טיפולי שיקום שיניים עם ציוד מתקדם

הדרך הטובה ביותר להגיע לתוצאות איכותיות בטיפולים להשתלות שיניים, היא באמצעות בדיקת אבחון מקצועית. כיום, ניתן לבצע בדיקות אבחון עם מכשור ממוחשב ומתקדם המאפשר לבצע הדמייה לתוצאות הטיפול. בדרך זו, ניתנת לכם האופציה לקבל אינדיקציה לתוצאות הרצויות לכם ולהחליט האם אתם מעוניינים בטיפול מסויים או בבחירת טיפול אחר, כאשר כל האופציות פרוסות בפניכם בשקיפות מלאה של רופאי השיניים לשיקום הפה. חשוב לדעת שלא כל אחד מתאים לביצוע השתלות שיניים בתהליך מהיר של יום אחד ולכן ההחלטה לגבי תוכנית הטיפול תהיה ביחד עם רופא השיניים על פי האופציות הרלוונטיות למצב השיניים שלכם.

קביעת תור למרפאת שיניים תל אביב

לקביעת תור לבדיקת אבחון מדוייקת ומקצועית במרפאת שיניים תל אביב, צרו קשר עם רשת מרפאות השיניים ד"ר בלומר. מרפאת השיניים של הרשת הממוקמת בעיר תל אביב, נמצאת ברמת החייל ברחוב ראול ולנברג ומספקת שירותי טיפול מקצועיים לשיניים וחניכיים עם רופאי השיניים הטובים ביותר בתחום.
 
 

שעות פעילות:

ימים א' - ה'  8:30 - 20:00
בתיאום מראש.

ימים ג'-ה' במרפאה בתל אביב
תיאום תורים בטלפון:
072-33-80-553  |  03-6488235


 
book2, book, reading

כתובתנו:

ראול ולנברג 20, מתחם CU בניין A, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
המרפאה ברח'' ראול ולנברג בתל אביב פתוחה בימי שישי, ומספקת מענה לשעות חירום.
כמו כן, חיילים רבים מנצלים את חופשת סוף השבוע בכדי ליהנות מטיפולי שיניים איכותיים במרפאתנו בימי שישי.

סניף נוסף : סוקולוב נחום 88, חולון

 
home, home, house, building
נשמח לעמוד לשירותכם: