צרו קשר:

ניתוחי חניכיים

מדוע מחלות חניכיים מתפתחות? ברוב המקרים - מדובר על אי הקפדה בשמירה על ההיגיינה בתוך הפה שלנו. כאשר מקפידים על צחצוח שיניים, העברת חוט דנטלי, וביקור אצל השיננית - אפשר להימנע מהמחלות הללו. אולם, אם מזניחים את הנושא - מחלות החניכיים יתפתחו, בשל ההצטברות של החיידקים בתוך הפה שלנו בדגש על החניכיים.

השאלה היא - מה עושים במקרה כזה? האם חובה לעבור ניתוחי חניכיים? האם יש טיפולים אחרים שאפשר לעבור במקום זה? בואו ונסתכל על המצב לעומק:

כל הטיפולים והניתוחים שיש להכיר:
  • טיפול הקצעת שורשים - עוד לפני שמדברים על ניתוחי חניכיים, כדאי לבחון מול רופא השיניים את האפשרות לעבור טיפול מיוחד של הקצעת שורשים. הקצעת השורשים איננה תהליך כירורגי, אבל זה כן תהליך טיפולי חשוב ומכריע, אשר מתבצע אצל רופא השיניים תחת הרדמה מקומית. בהקצעת השורשים, רופא השיניים בעצם מסיר את כל שכבות הלכלוך, הזיהום והחיידקים מתוך החניכיים שלנו, במטרה לנקות אותם ולטהר אותם לגמרי. הוא משתמש במכשור שהוא חזק יחסית, ולכן הטיפול נעשה בהרדמה (בניגוד למשל לטיפול אצל השיננית שהוא שטחי יותר). לעתים, לאחר הטיפול אתם תקבלו תרופות אנטיביוטיות, כדי למנוע התפתחות זיהומים בחניכיים לאחר הטיפול. מכל מקום, זה טיפול שלא פעם מהווה תחליף לניתוח.
  • אז מתי מנתחים? - ניתוחי חניכיים יהיו חיוניים במידה ויהיה ברור שהקצעת השורשים איננה הפתרון שיפתור 100% ממחלת החניכיים. זה יקרה לרוב במקרים של הזנחה מאסיבית יותר של השיניים ולאורך זמן. במקרים הללו, יש כמה סוגים שונים של ניתוחים שאפשר לקחת בחשבון, מהקל אל הכבד: אפשר לעבור ניתוח בלימה שמשלים את ההקצעה ובא פשוט לסלק עוד שאריות של חיידקים וזיהומים תוך שימוש באמצעים כירורגיים. ישנו הניתוח הרגנרטיבי. בניתוח רגנרטיבי הרופא כבר לא רק מסלק את שכבו ת החיידקים מהחניכיים, אלא הוא ממש משחזר את רקמות החניכיים, משום שהן נפגעו קשות מהמחלה. בניתוח המתקדם ביותר שנקרא השתלת חניכיים, הרופא ממש צריך להשתיל חניכיים חדשות בלסת - כולל לעתים גם השלמה של עצם השן.
  • תהליך הניתוח - אין לרוב הכנות מיוחדות לקראת הניתוח. לרוב, ניתוחי חניכיים יתבצעו תחת הרדמה מקומית בלבד, אלא אם כן מדובר על מקרים של חרדות קשות, אשר דורשות הרדמה מלאה עם רופא מרדים שיהיה צמוד לרופא השיניים. ההתאוששות מניתוח החניכיים היא מהירה, ותוך כמה שעות חוזרים לתפקוד מלא של הפה.
ניתוח איכותי במרפאה שלנו:
במרפאה של ד"ר בלומר, אתם יכולים לעבור את ניתוחי החניכיים הטובים, המתקדמים והאיכותיים ביותר שיש כיום. במרפאה פועלים צוות רופאים מומחים מהשורה הראשונה – ועושים הכל כדי שאתם תוכלו לחזור לתפקוד רגיל. אנו נשתמש במלוא סל הפתרונות - כדי שהחניכיים שלכם בסוף יתפקדו כשורה.
 
 

שעות פעילות:

ימים א' - ה'  8:30 - 20:00
בתיאום מראש.

ימים ג'-ה' במרפאה בתל אביב
תיאום תורים בטלפון:
072-33-80-553  |  03-6488235


 
book2, book, reading

כתובתנו:

ראול ולנברג 20, מתחם CU בניין A, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
המרפאה ברח'' ראול ולנברג בתל אביב פתוחה בימי שישי, ומספקת מענה לשעות חירום.
כמו כן, חיילים רבים מנצלים את חופשת סוף השבוע בכדי ליהנות מטיפולי שיניים איכותיים במרפאתנו בימי שישי.

סניף נוסף : סוקולוב נחום 88, חולון

 
home, home, house, building
נשמח לעמוד לשירותכם: