עקירה כירורגית

עקירת שיניים מהווה טיפול שיניים יחסית נפוץ, כאשר הסיבות בגינן רופא השיניים מקבל את ההחלטה לבצע אותו עולה במספר מצבים שונים ובין היתר: מצב של הרס מוחלט של השן כתוצאה מריקבון, מקרה של שיניים אשר צמחו עקום, שיניים עודפות, מקרים של בעיות חניכיים, טיפולים רפואיים אשר עלולים לגרום לזיהום בשיניים ועוד..

במקרים רבים, עקירה פשוטה וסטנדרטית תשיג את המטרה והטיפול יוכתר כהצלחה - יחד עם זאת, ישנם גם מצבים מורכבים יותר, כאר במצבים כאלו, לא יהיה ניתן להשיג את המטרה בעקירה פשוטה והליך זה יצריך,  עקירה כירורגית.

הליך העקירה הכירורגית יכול להיות ברמות מורכבות שונות – כאשר, ישנם גם מקרים בהם יעלה הצורך להוסיף עצם ואף לתפור את האזור עם סיום התהליך – כמובן, שאם אתם מטופלים על ידי מומחה בתחום המתמחה בין היתר גם בנושא של עקירות כירורגיות, תוכלו להיות רגועים שגם הטיפול המורכב ביותר יסתיים על הצד הטוב ביותר.

במקרים רבים, טיפולים של עקירה כירורגית, יתבצעו באמצעות אלחוש השן, יחד עם זאת, ישנם גם מקרים בהם הטיפולים יתבצעו לאחר סדציה תוך וורידית.
טיפולי חירום: 
אי אפשר לדעת מתי כאבי השיניים יהוו את נחלתכם ומה תהיה עוצמתם של הכאבים – כאבי שיניים עלולים להיות במקרים מסוימים בלתי נסבלים. 
זה אומנם נכון, שאנשים אשר מקפידים להגיע לרופא שיניים לבדיקות תקופתיות, מפחיתים את הסיכויים למצבי חירום בפה, אך גם הם לא מוגנים מפני מקרים אלו באופן מוחלט. 

חשוב לציין שגם עבור אנשים אשר מתמודדים עם כאב כזה בשעות הלילה או בסוף השבוע, יוכלו לפנות לאחת מאותן מרפאות שיניים אשר מציעות עזרה ראשונה שיניים ולקבל טיפול אשר ירגיע את הכאב מהם הם סובלים – כמובן, שאם הם זקוקים לטיפול מורכב דוגמת עקירה כירורגית, לעיתים יהיה צורך להמתין בכדי לקבל את הטיפול המקצועי והאיכותי ביותר במרפאת שיניים, בה הרופא המטפל הוא מומחה המתמחה בין היתר בביצוע עקירות כירורגיות. 

מה זה סדציה תוך וורידית?
עקירה כירורגית המתבצעת באמצעות סדציה I.V, כוללת הליך טיפולי רגיל, רק שבמקביל להליך אשר מבוצע על ידי רופא השיניים המטופל, מוזלף לתוך הוריד של המטופל חומר טשטוש, אשר ניתן על ידי רופא מרדים אשר עבר התמחות פרטנית בתחום – מדובר בהליך אשר מהווה כחלופה להרדמה כללית.

נהוג לעשות שימש בשיטת סדציה I.V במגוון רחב של מקרים ובין היתר: במקרים של מטופלים אשר סובלים מחרדה דנטלית וכחלק מכך, שימוש בשיטה זו מהווה את הדרך היחידה לגרום להם לעבור טיפול שיניים. במקרים של מטופלים אשר מעוניינים לרכז מספר טיפולים ולעבור אותם יחדיו ובמקרים נוספים. 

הליך זה מאפשר לייעל בצורה משמעותית את הטיפול והוא מקל בצורה משמעותית על המטופל לכל אורך ההליך הטיפולי.   

ישנם טיפולי שיניים אשר נחשבים כמורכבים יותר ועליהם נמנית בין היתר גם עקירה כירורגית. מעבר לעובדה שקיימת חשיבות גבוהה לבחור בקפידה את אותו רופא שיניים ולוודא שהינו מומחה בתחום. מומלץ לשים דגש גם על פרמטרים נוספים כמו, מרפאת השיניים בה יתבצע הטיפול והציוד במרפאה: כאמור, מטופלים הסובלים מחרדה דנטלית או מטופלים אשר מעוניינים לרכז מספר טיפולים לכדי הליך אחד, יוכלו לוודא שהמרפאה, מצוידת במכשור ובחומרים אשר מאפשרים להם לבצע סדציה או ליצור קשר עם מרפאת השיניים של ד"ר בלומר, אשר מחזיקה ברשותה את הניסיון, הכלים והציוד החדיש והמתקדם ביותר למטרה. 

לפרטים נוספים בנושא או קביעת תורים, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם המרפאה של ד"ר בלומר. 
 
נשמח לעמוד לשירותכם:
 

שעות פעילות:

ימים א' - ה'  8:30 - 20:00
בתיאום מראש.

ימים ג'-ה' במרפאה בתל אביב
תיאום תורים בטלפון:
072-33-80-553  |  03-6488235


 
book2, book, reading

כתובתנו:

ראול ולנברג 20, מתחם CU בניין A, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
המרפאה ברח'' ראול ולנברג בתל אביב פתוחה בימי שישי, ומספקת מענה לשעות חירום.
כמו כן, חיילים רבים מנצלים את חופשת סוף השבוע בכדי ליהנות מטיפולי שיניים איכותיים במרפאתנו בימי שישי.

סניף נוסף : סוקולוב נחום 88, חולון

 
home, home, house, building
נשמח לעמוד לשירותכם: