רופא מרדים ברפואת שיניים

ישנן מספר סיבות בגינן טיפולי שיניים יבוצעו בהרדמה מלאה – במקרים בהם מדובר בטיפולים המצריכים פעולות כירורגיות מורכבות, הטיפולים יבוצעו בהרדמה מלאה. 

מקרים נוספים של טיפולי שיניים בהרדמה מלאה, הם תוצר של השנים האחרונות והמודעות הגבוהה יותר לתופעה של חרדה דנטלית הן בקרב ילדים והן בקרב אנשים מבוגרים.

כיום, ניתן למצוא מרפאות שיניים רבות אשר עובדות עם רופא מרדים ברפואת שיניים, אשר בעת הצורך יבצע את ההרדמה.

תחום ההרדמה ברפואת שיניים הוא תחום המצריך התמקצעות פרטנית, כאשר ברוב המקרים, חומר ההרדמה בו נעשה שימוש בתהליכים אלו נקרא: לידוקאין – חומר הרדמה אשר מיועד לטווח קצר – לצד הלידוקאין ישנם חומרי הרדמה נוספים בהם נהוג לעשות שימוש – כאשר אותו  רופא מרדים ברפואת שיניים יקבל את ההחלטה לגבי סוג החומר בו הוא יעשה שימוש, בהתאם לסוג הטיפול ולאורכו.
גם הדרך באמצעותה יבצע אותו רופא מרדים ברפואת שיניים את ההרדמה משתנה, כאשר האפשרויות הרלוונטיות: הרדמה חיכית, המתבצעת באמצעות הזרקה של חומר ההרדמה לחיך. הרדמת ציפוי השן, הרדמה אשר כשמה, מוחדרת לציפוי השן.  חסימה עצבית והרדמה בלחץ – סופגים צמר גפן בחומר ההרדמה לצורך אלחוש. 

מתי עולה הצורך בטיפולי שיניים בהרדמה מלאה?
טיפולי שיניים בהרדמה מלאה, לא מתאימים לכל סיטואציה וגם לא מיועדים עבור כל המטופלים. 

יחד עם זאת, ישנם מספר מצבים בהם אותו רופא שיניים המטפל, יקבל החלטה שיש צורך או סיבה לבצע טיפול בהרדמה מלאה. 

בין המצבים הנפוצים יותר, בגינם עולה צורך בתפקידו של רופא מרדים ברפואת שיניים – מצבים של ילדים ומבוגרים אשר סובלים מפוביה דנטלית – בדרך כלל ההרדמה הכללית מבוצעת כאשר הצטברו מספר טיפולים אותם יש לבצע והם מתבצעים באופן מרוכז. סיבה נוספת היא, טיפול מורכב במיוחד או במקרה של מטופלים אשר זקוקים לשורה של טיפולים ומעוניינים בטיפולי שיניים ביום אחד. גם אנשים אשר סובלים מאלרגיה לחומרים באמצעותם מתבצעת ההרדמה המקומית יעברו במקרים רבים לטיפולו של רופא מרדים ברפואת שיניים.

חשוב לציין שהרופא המרדים, הוא איש המקצוע אשר יקבל את ההחלטה הסופית, האם המטופל יכול, כשיר ומתאים לעבור טיפול שיניים בהרדמה מלאה – מכיוון שמדובר בטיפול אשר אינו מתאים לכל אחד. 

חשיבות בחירת מרפאת השיניים:
אנשים רבים אשר תרים אחר רופא שיניים, אמור לשים דגש על כל הפרמטרים החשובים אשר ישפיעו על הבחירה, כאשר הימצאותו של רופא מרדים ברפואת שיניים, מהווה גם היא פרמטר אשר אמור להשפיע על הבחירה. 

אז בין אם אתם תרים אחר רופא שיניים במרכז, בין אם אתם מחפשים רופא שיניים בחולון, בין אם אתם זקוקים לטיפולי שיניים "פשוטים" ובין אם אתם מחפשים אחר רופא חניכיים, קיימת חשיבות גבוהה שתשימו דגש גם על נושא של טיפולים בהרדמה מלאה – ואם אתם מגדירים את עצמכם כסובלים מחרדה דנטלית, הדגש על פרמטר זה יהיה בעל חשיבות גבוהה אף יותר.

בחירת מרפאת שיניים, משפיעה בצורה רבה על בריאות הפה שלכם, כאשר אם הקפדתם לבחור את המרפאה בצורה מושכלת ובשיקול דעת, גם אם תזדקקו פתאום לשירות של רופא חניכיים וגם אם יעלה צורך בטיפול אשר דורש הרדמה כחלק מהתהליך הטיפול (מכל סיבה שלא תהיה), תוכלו להיות שקטים ורגועים שאתם מטופלים במרפאה הנכונה ועתידים לקבל את המענה הטוב ביותר מרופא השיניים המטפל בכם.

אז כאמור, אם אתם נמצאים בימים אלו חיפושים אחר רופא שיניים במרכז או רופא שיניים בחולון, מרפאת השיניים של ד"ר בלומר, מהווה ללא כל ספק ככתובת הנכונה. 

נשמח לעמוד לשירותכם:
 

שעות פעילות:

ימים א' - ה'  8:30 - 20:00
בתיאום מראש.

ימים ג'-ה' במרפאה בתל אביב
תיאום תורים בטלפון:
072-33-80-553  |  03-6488235


 
book2, book, reading

כתובתנו:

ראול ולנברג 20, מתחם CU בניין A, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
המרפאה ברח'' ראול ולנברג בתל אביב פתוחה בימי שישי, ומספקת מענה לשעות חירום.
כמו כן, חיילים רבים מנצלים את חופשת סוף השבוע בכדי ליהנות מטיפולי שיניים איכותיים במרפאתנו בימי שישי.

סניף נוסף : סוקולוב נחום 88, חולון

 
home, home, house, building
נשמח לעמוד לשירותכם: