רופא שיניים מומחה לילדים

בכדי לשמור על בריאות השיניים של הילדים ולמנוע מצבי חירום מורכבים, קיימת חשיבות גבוהה לביצוע ביקורים תקופתיים במרפאת השיניים.

ההמלצה היא לבחור רופא שיניים מומחה לילדים, אשר יתמחה בשיטות הטיפול וההרדמה המתאימות עבורם והינו בעל הכלים להרגיע אותם – ילדים רבים חשים לחוצים וחרדים מפני הביקור במרפאת השיניים – כאשר רופא שיניים מומחה לילדים, ידע כיצד לגשת אליהם וכמובן, גם לעשות שימוש באמצעי ההרגעה המתאימים ובין היתר – גז צחוק והיפנוזה.

בדומה לרפואת שיניים למבוגרים, הכוללת בעיות המאפיינות את הגילאים הללו – לדוגמא – עקירת שן בינה, מהווה טיפול אותו מבצעים בעיקר אצל מבוגרים, מכיוון שאותה שן בינה מופיעה בדרך כלל בין הגילאים 18 ועד 25 ולעיתים גם בגלאים בוגרים יותר.

ישנן בעיות שיניים אשר מאפיינות בעיקר או רק ילדים צעירים ובין היתר: בעיות הקשורות לנושא של שן חלב, שיניים עקומות ובעיות נוספות – רופא שיניים המומחה בטיפול ילדים, יהיה בעל הכלים לטפל בכל אותן בעיות אשר עלולות להוות את נחלתם של ילדים ולעיתים אף להשפיע על מצב הפה שלהם, גם בגילאים מאוחרים יותר. 
רופא שיניים מומחה לילדים – בקיעת שיני חלב:
בקעת שיני חלב מתבצעת אצל מירב הילדים עד סביבות גיל 3 – כאשר אותה שן בינה ראשונה, צומחת ברוב המקרים בסביבות גיל חצי שנה (לפחות לפי הממוצע). 

אצל רוב הילדים, עד גיל 14 רוב שיני החלב ינשרו באופן הדרגתי ובמקומן ייצמחו השיניים הקבועות אשר יחליפו אותן. 

אז אומנם אצל רוב הילדים, השיניים הקבועות בוקעות בצורה נכונה במקום שיני החלב אשר נושרות. 

יחד עם זאת ישנם גם מקרים, בהם צמיחת השיניים הקבועות הינה משובשת, מה שיכול לגרום שלאותם ילדים יהיו שיניים עקומות. מעבר לעובדה ששיניים עקומות עלולות לגרום לבעיה אסטטית, הן גם עלולות לגרום לבעיות שונות נוספות כמו, הפרעות בדיבור, הפרעות בלעיסה וכאבים בלתי נסבלים. 

מהסיבה הזאת, מומלץ לטפל בבעיות אלו כבר בגילאי הילדות הצעירים, וזאת, על ידי פנייה אל רופא שיניים מומחה לילדים ובעל כלים לטפל בכל הבעיות אשר יכולות לעלות בגילאים אלו. 

רופאי שיניים אשר מומחים בטיפול בילדים, יוכלו לטפל בבעיה של צמית השיניים העקומות תוך שימוש במגוון רחב טכניקות מתקדמות ליישור שיניים – בכוחו של טיפול זה ימנע מאותם ילדים לסבול מבעיות שיניים מסוימות בגילאים מבוגרים יותר וגם אי נעימות אשר עלולה להיות כרוכה בשיניים העקומות בגיל ההתבגרות. 

בחירת רופא שיניים מומחה לילדים:
בכדי לאפשר לילדים לקבל את טיפולי השיניים האיכותיים ביותר – מה שימנע מהם במקרים רבים, את הצורך להתמודד עם סיבוכים מורכבים יותר בגילאים מבוגרים, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את אותו רופא שיניים לילדים בקפידה.

ראשית כל, מומלץ לוודא שמדובר ברופא המתמחה באופן פרטני בטיפול בילדים – גם אותו רופא מציע את שירותיו גם עבור מבוגרים, יש לבדוק שברשותו ההסמכה, הידע והכלים המתאימים לטיפול בילדים צעירים.

מומלץ להגיע למרפאת השיניים של אותו רופא שיניים מומחה לילדים, להתרשם מהאווירה, מהאסתטיקה ומהמכשור. 

מעבר לכך, ההמלצה תהיה כמובן, לערוך שיחה עם רופא השיניים  - הרושם האישי מאותו הרופא יכול להשפיע בצורה רבה על הבחירה ולאפשר להורים להיות רגועים בידיעה שהוא אכן איש המקצוע המתאים לטפל בילדיהם.

כאמור, כיום קיימות מיני טכניקות חדשות ומתקדמות אשר ייעודן להרגיע את הילדים, אם הילדים שלכם חרדים מרופא השיניים ולהביא אותם למרפאה זה מעשה כמעט בלתי אפשרי, אתם מוזמנים להגיע אל המרפאה של ד"ר בלומר בידיעה שהמרפאה מיישמת את הטכניקות הללו בצורה האיכותית והמקצועית ביותר. 
 
נשמח לעמוד לשירותכם:
 

שעות פעילות:

ימים א' - ה'  8:30 - 20:00
בתיאום מראש.

ימים ג'-ה' במרפאה בתל אביב
תיאום תורים בטלפון:
072-33-80-553  |  03-6488235


 
book2, book, reading

כתובתנו:

ראול ולנברג 20, מתחם CU בניין A, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
המרפאה ברח'' ראול ולנברג בתל אביב פתוחה בימי שישי, ומספקת מענה לשעות חירום.
כמו כן, חיילים רבים מנצלים את חופשת סוף השבוע בכדי ליהנות מטיפולי שיניים איכותיים במרפאתנו בימי שישי.

סניף נוסף : סוקולוב נחום 88, חולון

 
home, home, house, building
נשמח לעמוד לשירותכם: