צרו קשר:

רפואת שיניים דחופה תל אביב

זקוקים לטיפול שיניים דחוף? גרים בעיר תל אביב?

אם אתם סובלים מכאבי שיניים חריפים או זקוקים לטיפול שיניים דחוף באיזור תל אביב, מומלץ לכם לא להמתין ולפנות כבר עכשיו לרפואת שיניים דחופה תל אביב. רפואה דחופה לטיפולי שיניים יכולה לספק מענה למגוון רחב של בעיות כגון דלקות חניכיים חריפות, נפילות של כתרים, כאבי שיניים חזקים ושבירה של שיניים עקב נפילה או פציעה. הטיפולים מתאימים גם לילדים ונוער עם פגיעות בשיניים או בחניכיים או כאבי שיניים מתמשכים. את הטיפול מתאמים מראש והוא יכול להתקיים באותו היום, בהתאם לזמינות של רופא השיניים התורן בחירום.

היתרונות של רפואת שיניים דחופה

רפואת שיניים דחופה יכולה למנוע בעיות מורכבות בשיניים, חניכיים ועצם הלסת. הטיפול הראשוני במקרים רבים, מאפשר לרופא השיניים לספק מענה מהיר למצבים מורכבים. גם אם אתם חושבים שתוכלו לעבור עוד כמה ימים עד להגעה לרופא, יתכן ומצב חלל הפה רק יחמיר. חשוב לדעת כי יש מצבים רפואיים בתחום רפואת השיניים שהם בלתי הפיכים. לא ניתן לתקן כל דבר ברפואת שיניים, בעיקר כאשר מדובר בתהליכים ארוכים ומורכבים הקשורים לפגיעה בעצם הלסת או בחניכיים שלכם.

רפואת שיניים חירום עם רופאי שיניים מנוסים

מתן עזרה ראשונה ברפואת שיניים חירום רלוונטי במקרים רבים כגון קושי והגבלה בפתיחה של הפה, דימומים ונפיחות באיזור החניכיים וחלל הפה, כתרים שיצאו מהמקום וכאמור כאבי שיניים חמורים. בנוסף לכך, בטיפולי שיניים בחירום ניתן גם לטפל בגשרים אורטודנטיים ליישור שיניים אשר נפגעו מנפילה או מכה או יצאו ממקומם. לאחר הטיפול הראשוני בחירום, רופא השיניים יתאם עבורכם טיפולי המשך בכדי לספק מענה מלא לבעיה אשר התגלתה בטיפול החירום במרפאת השיניים.

קביעת תור לרפואת שיניים דחופה תל אביב

לקביעת תור במיידי לרפואת שיניים דחופה תל אביב, צרו קשר עם רשת מרפאות השיניים ד"ר בלומר וקבעו תור למרפאה של הרשת הממוקמת בעיר תל אביב. סניף הרשת בתל אביב ממוקם ברמת החייל ומספק שירותי טיפול בחירום למאות מטופלים בכל שנה עם הציוד המתקדם ביותר לטיפולי שיניים בחירום. התקשרו למספר הטלפון המופיע בראש הדף וצוות המרפאה יתאם עבורכם תור לבדיקה וטיפול כבר לשעות הקרובות, או ליום הקרוב ביותר האפשרי מבחינתכם ומבחינת זמינות הרופאים במרפאה.
 

שעות פעילות:

ימים א' - ה'  8:30 - 20:00
בתיאום מראש.

ימים ג'-ה' במרפאה בתל אביב
תיאום תורים בטלפון:
072-33-80-553  |  03-6488235


 
book2, book, reading

כתובתנו:

ראול ולנברג 20, מתחם CU בניין A, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
המרפאה ברח'' ראול ולנברג בתל אביב פתוחה בימי שישי, ומספקת מענה לשעות חירום.
כמו כן, חיילים רבים מנצלים את חופשת סוף השבוע בכדי ליהנות מטיפולי שיניים איכותיים במרפאתנו בימי שישי.

סניף נוסף : סוקולוב נחום 88, חולון

 
home, home, house, building
נשמח לעמוד לשירותכם: