צרו קשר:

שיקום הפה

שמירה על בריאות השיניים והחניכיים חשובה מאין כמוה ולא תמיד יש מודעות בקרב האנשים לכך. רבים מזניחים את הפה בגלל סיבות שונות והדבר חבל בגלל שעלולים להיווצר נזקים בלתי הפיכים. שיניים שנעקרו עקב שורשים שנרקבו, נסיגת חניכיים עקב חוסר טיפול יום יומי בהם ועוד הן דוגמאות נפוצות. שיקום הפה הוא אפשרי אבל הדבר כרוך בהוצאות רבות ובשימוש באלמנטים שאינם טבעיים כמו: שתלים, כתרים ועוד. כך שתמיד עדיף להשקיע במניעה. למרבה השמחה, בעת הצורך עומדת רפואת השיניים והחניכיים המתקדמת לצד המטופלים.

שיקום הפה - טיפול מהקל לכבד
כאשר מתחילות בעיות בשיניים ובחניכיים הדבר מתבטא במספר אופנים. ישנם דימומים, כאבים, נפיחויות ועוד. ישנה אפשרות לטיפולים שונים שנעשים מן הקל אל הכבד. טיפול שיננית יכול לצמצם מאוד תופעות אלו. יש טיפול רגיל, שנעשה לפחות פעמיים בשנה, שכולל גם הסרת אבנית. יש טיפול של הקצעת שורשים שנעשה בהרדמה ומטרתו ניקוי יסודי יותר של שורשי השן. שיננית גם מבצעת הלבנת שיניים, פלורידציה, ולא פחות חשוב, מדריכה את האנשים בשיטות ניקוי יומיות. 
ניתוחים, עקירות ועוד:
כאשר טיפולי השיננית אינם עוזרים, או מקלים חלקית, יש אפשרות לבצע ניתוחי חניכיים שבמהלכם מבצעים חתכים בחניכיים, נכנסים פנימה, מנקים וסוגרים. יש מקרים בהם מתברר כי שורשי השן רקובים ולכן, יש צורך לעוקרם. לאחר עקירת שן יש אפשרות לשתול אחרת במקומה. יש אפשרות ליצור כתר מיוחד שיגשר בן שתי שיניים בנקודה בה השן חסרה ועוד. כל טיפול נעשה על פי מצב הפה, בהתאם לצורך ולשיקולי הרופא. ברור הוא, שכל החלטה תתקבל במשותף עם המטופל. תהליך של שיקום הפה הינו ארוך, יחסית, ומבוצע בעזרת צילומי שיניים מסוגים שונים.

השלכות לבעיות במערכת החניכיים:
בעיות שיניים נוצרות גם עקב תאונות, חבלות ואירועים בלתי צפויים אחרים. אי אפשר להזניח טיפולי שיניים לנצח בגלל שבלעדיהם המצב רק יכול להחמיר. אדם חייב להשתמש בשיניו לצורך לעיסת המזון, ובמקרים בהם הוא מתקשה בכך הוא עלול לסבול מהשלכות בגין תזונה לקויה. מעבר לכך, אוכל נחשב גם לאחת מהנאות החיים, וההנאה יכולה להיפגם כאשר היא מלווה בכאבים ובתופעות לא רצויות אחרות שנגרמות בגלל בריאות שיניים לקויה. מראה שיניים יפה חשוב לכולם אבל במיוחד לאלו העוסקים במקצועות ייצוגיים. לשיניים יש תפקיד חשוב בכל מערך הפה ושיניים לבנות ומסודרות הן חלק מכרטיס הביקור של אומנים, קרייני טלוויזיה, דוגמניות ועוד.

מומחיות ונסיון:
רופאים המומחים ברפואת שיניים פועלים במרפאות מאובזרות במיטב הציוד החדיש לטיפולי שיניים. הם משתמשים בתכשירים תקניים שנועדו לשימוש בטוח. הם נעזרים בשירותי עזר מקצועיים של מכוני צילום לשיניים, מעבדות לייצור תותבות, שתלים, כתרים ועוד אלמנטים נדרשים. מעל לכל, הם בעלי ניסיון רב בכל נושא רפואת השיניים ושיקום הפה לגילאים השונים. 
 
 

שעות פעילות:

ימים א' - ה'  8:30 - 20:00
בתיאום מראש.

ימים ג'-ה' במרפאה בתל אביב
תיאום תורים בטלפון:
072-33-80-553  |  03-6488235


 
book2, book, reading

כתובתנו:

ראול ולנברג 20, מתחם CU בניין A, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
המרפאה ברח'' ראול ולנברג בתל אביב פתוחה בימי שישי, ומספקת מענה לשעות חירום.
כמו כן, חיילים רבים מנצלים את חופשת סוף השבוע בכדי ליהנות מטיפולי שיניים איכותיים במרפאתנו בימי שישי.

סניף נוסף : סוקולוב נחום 88, חולון

 
home, home, house, building
נשמח לעמוד לשירותכם: